021-28423015
021-28423015
'

پیامی های ویس چت واتساپ یک ویژگی دستی و سودمند دریافت خواهند کرد

10 20 30 40 50 60 70 80 90 100
0 رای ثبت گردیده است
به عنوان یک سرویس پیام رسانی ، واتساپ فقط ارسال یا دریافت پیام نیست. بسیاری از وسایل ارتباطی دیگر وجود دارد و بدون شک بیشترین استفاده از آنها ارسال پیام های صوتی است.

اینها به شما امکان می دهد حجم بیشتری از اطلاعات را ارسال کنید و طبیعی تر هستند. این یک فرآیند ساده است ، اما با برخی محدودیت ها ، واتساپ اکنون در تلاش است آنها را بهبود بخشد. برای این منظور ، یک ویژگی جدید ایجاد کرد که به زودی ایجاد پیام های پست صوتی را بسیار آسان می کند.

واتساپ مدتی است که رابط کاربری خود را که مخصوص پیام های صوتی است بهبود می بخشد. ویس ها تکامل یافته اند ، هم در قسمتی که به ایجاد آنها و هم پذیرش آنها اختصاص داده شده است. این کار در حال پیشرفت است و به زودی میوه های مهمی به بار خواهد آورد.

آزمایشات به صورت کنترل شده و داخلی سرویس انجام می شود ، اما امکان فعال سازی و مشاهده ویژگی های جدید ایجاد شده وجود دارد. این اخبار از طریق سایت WABetaInfo ، که در حال حاضر آخرین اخبار را به ما نشان می دهد و به زودی برای عموم منتشر می شود ، می رسد.

 

پیامهای صوتی واتساپ یک ویژگی خوب دریافت خواهند کرد

 

واتساپ

 

با توجه به آنچه کشف شده است و در آخرین نسخه آزمایشی واتساپ برای iOS قرار دارد ، به زودی امکان ضبط پیام های پست صوتی وجود دارد. با این کار نیازی به ضبط پیام های جدید در هر بار نیاز به توقف در میانه این فرایند نیست.

هنگام توقف ضبط ، کاربر می بیند که نماد به تصویر میکروفون برگشته است. با کلیک مجدد ، کاربر می تواند پیام صوتی خود را دیکته کند تا در نهایت بتواند آن را به مخاطب خود ارسال کند.

کاربران قادر خواهند بود به پیامهای صوتی که قبل از ارسال ارسال کرده اند گوش دهند و در نتیجه هرگونه خطا یا عیب را پیدا کنند.

این ویژگی هنوز با واقعیت فاصله دارد. واتساپ به زودی کل رابط پست صوتی جدید را برای نسخه آزمایشی ، چه در iOS و چه در اندروید ، که هنوز در آن وجود ندارد ، معرفی می کند. این خبر بسیار خوبی خواهد بود و برای کاربران بسیار مفید خواهد بود.

واتساپ به طور مرتب بخش های مختلف برنامه پیام رسانی خود را برای ارائه ویژگی های پیشرفته تغییر می دهد. تغییرات در همه سیستم عامل ها از جمله اندروید ، iOS ، برنامه مستقل واتساپ بیزینس و غیره اعمال می شود.

اخیراً اطلاعاتی در مورد طراحی جدیدی برای صفحه اطلاعات نمایه برای کاربران تجاری ظاهر شده است. این طرح جدید در مرحله آزمایش است و هنوز در دسترس آزمایش کنندگان بتا نیست.

طراحی مشابهی برای کاربران اندروید نیز آماده می شود. تصویر پروفایل اکنون به جای گوشه های مربعی ، گرد است. علاوه بر این ، دو دکمه تماس جدید برای تماس های صوتی و تصویری وجود خواهد داشت. ممکن است تغییرات دیگری نیز وجود داشته باشد ، اما هنوز فاش نشده است.

 

 

منبع : gizchina