021-28423015
021-28423015
'

هفته بعد در Xbox ؛ 17 تا 19 فوریه

10 20 30 40 50 60 70 80 90 100
0 رای ثبت گردیده است
به هفته بعد در Xbox افتاد ! اینجا ما تمامی اخبار جدید بازی هارا که بزودی به Xbox Series X|S ، Xbox One ، Windows 10 PC پوشش می دهیم ، همانطور که بزودی در Xbox Game Pass عناوین ID@Xbox منتشر می شود ! اطلاعات بیشتری درباره بازی ها در متن زیر به دست آورید و برای به دست آوردن اطلاعات و پیش سفارشات در زمانی که در دسترس است با کلیک بر روی پروفایل آن ها به دست آورید .

تصویری از یک خرگوش که در حال عبور از یک موانع است

 

Kick it, Bunny! – February 17

بسیاری از اشکال سنگ ها توسط خرگوشان تاریخی در میان واحه ها برپا شده است ، اما یک فاجعه رخ داده و تمامی اشکال نابود شده است . وظیفه شما به عنوان یک خرگوش راستگو ، تنها ردیابی مدنیت خرگوش های قدیمی نیست ، بلکه بازگرداندن ساختمان های زیبا با لگد زدن به بلوکه ها است . 

 

Void Gore – February 17

 

یک هواپیمای ئیجیتالی در حال دریافت امتیاز

 

از سازندگان Project Starship تجربه یک بازی جدید و کابوس مانند به shoot’em می آید . Void Gore شما را به عنوان یک خلبان تک خال از طریق مراحل جهنم به زیر می کشد و در طول این پروسه ثروتمند می شود . با پایین آوردن خارق العاده وحشت های فرا طبیعی ، سکه دریافت کنید . سپس آن را صرف به روزرسانی برای زنده نگه داشتن خود کنید و مهارت های خود را در برابر تابلو های امتیازات ثابت کنید ! 

 

Anodyne 2: Return to Dust – February 18

 

یک شخصیت بازی در صحرا

 

همانطور که می دوید ، می پرید ، و در فضای سه بعدی بزرگ عظیم رانندگی می کنید ، در دنیا سفر کنید ، مردم عجیب را ببینید ، جهان را از خطر موسوم به Nano Dust نجات دهید . 

 

Boom Blaster – February 19

 

 

یک شخصیت در بازی در حال تیر اندازی به سمت موانع و دشمنان

 

تمامی انواع هیولا ها و دشمنان کشنده را ببینید _ از حشرات کوچک اسیدی تا رئیسان بزرگ تک چشم همراه با اسلحه ها و خوی بد . Boom Blaster یک بازی برجسته ، منفجره مغز ، زمین لرزه و مگا Run است . همه کاراکتر ها مجموعه ای از مهارت ها و توانایی ها است . از آن ها همراه با یک گزینش عظیم سلاح ها مانند مسلسل ، نارنجک ها ، لیزر ها ، شعله کس ها ، موشک ها و بسیاری دیگر استفاده کنید ! 

 

Effie – February 19

 

شخصیتی در غار و بر روی چوبی ایستاده است و به دیواره ها نگاه می کند

 

در یک بازی 3D اکشن و ماجراجویانه که ترکیبی از مبارزه ، سیستم عامل و معما ها است همراه با کاوش در یک دنیای منبسط ، بپردازید . با یک ماجراجویی فانتزی منحصر به فرد زندگی کنید ، شهرها را از یک شر قدرتمند و تاریک خلاص کنید و نگاه و احساس بازی های ویدیویی قدیمی را زنده کنید !

 

Gravity Heroes – February 19

 

یک سفینه در حال تیر اندازی

 

Gravity Heroes یک تیرانداز سریع و خارق العاده و زیبا و 2 پلتفرمه است . با استفاده از مکانیک تعویض گرانش ، قدرت جاذبه شخصیت خود را کنترل کنید و با انبوهی از دشمنان رباتیک در زمین ، دیوارها یا سقف مبارزه کنید. با نوستالژی 80s و 90s که با موسیقی متن برقی و سبک هنری پیکسل ظاهر می شود ، Gravity Heroes یک بازی سرگرم کننده و اکشن را ارائه می دهد که توسط خود شما انجام می شود یا تا سه نفر دیگر به صورت محلی به آن ملحق می شوند. امروز نسخه نمایشی Gravity Heroes را بازی کنید . 

Puss! – February 19

 

بنر یک بازی

 

به عنوان یک گربه که در بعدی دیگر گیر افتاده است ، بازی کنید ، جایی که باید راه آن را کشف کنید یا یا آنجا برای همیشه در این بازی مضحک و شدید avoid ‘em up برای گربه ، گیر بیوفتید . شرکای آینده خود را آزاد بزارید و آن ها به شما در جنگ با شر کمک خواهند کرد و سپس نتایج دویدن شما همراه با نتایج بازیکنان دیگر در تابلو آنلاین امتیاز ها مورد مقایسه قرار می گیرد . 

Rodent Warriors – February 19

 

تصاویری از امتیاز گیری یک بایکن

 

Rodent Warriors یک حماسه 2D rogue مانند RPG ، درباره جوندگان همراه با اساس مکانیکی پیشرفته در تجدید جسم است ، هر زمان که یک قهرمان شکست می خورد ، به قهرمانان بعدی پاداش های قدرتمندی داده خواهد شد . و با غلبه بر چالش ها ، همه قهرمانان آینده حتی برای بیشتر قدرتمند بودن قدرت های پنهانی و بزرگ تری خواهند داشت . 

Speed Limit – February 19

 

شخصیتی از بازی در حال تیر اندازی به دشمنان

 

Speed Limit یک تجربه بازی بی وقفه و ژانر است که هرگز کند نمی شود . بدون بریدگی و زخم ، لغزش و خللی در هرج و مرج ، Speed Limit یک بازی اکشن و اغراق آمیز در مدرسه قدیمی است . 

منبع : news.xbox