021-28423015
021-28423015
'

یک مدرسه دلهره آور در Little Nightmares II در انتظار است .

10 20 30 40 50 60 70 80 90 100
0 رای ثبت گردیده است
در نهایت سرنوشت در انتظار بازی ترسناک و ماجراجویانه Little Nightmares II اینجا است . ما هیجان زده هستیم که یک داستان جدید با Little Nightmares به جهان ارائه می دهیم . در اینجا یک نگاه اجمالی کوچک بر آن چیزی که در بازی در انتظار شماست ، می اندازیم .

این زمانی برای بازگشت به مدرسه است 

شما باید در سفر خود به Signal Tower ، باید از یک مدرسه ترسناک عبور کنید . متاسفانه ، دانش آموزان دختران و پسران خوبی نیستند . در داخل این مدرسه دانش اموزان ترسنتاکی پنهان هستند که هیچ چیزی بیشتر از قلدری و گردن کلفتی Mono نمی خواهند .

 

چند تا پسر و دختر ترسناک

 

یک معلم سخت کوش به دنبال Mono است 

شما فقط نباید فقط نگران گردن کلفتی ها باشید . یک معلم مدرسه ترسناک نیز برای متوقف کردن Mono تلاش خواهد کرد . صداهای بیش از حد ایجاد کنید و شما با چیزی بدتر و فراتر از توقیف رو به روم می شوید . او تلاش می کند تا Mono را گیر بیندازد ، بنابر این برای دویدن و پنهان شدن آماده باشید . گردن دراز او اجازه می دهد تا او در مکان هایی که حداقل انتظار را دارید شما را پیدا کند ، پس مراقب باشید ! 

 

موجودی گردن دراز همراه با داشن اموزان بدون عقل

 

این تلویزیون های مرموز چیست ؟ 

تلویزیون های زیادی در اطراف شهر رنگ باخته وجود دارد که Mono با آن ها برخورد داشته است . به علت دلایل عجیب ، هر زمانی که Mono تلویزیون را لمس کرد ، او به فضای دیگری منتقل می شود . آیا این تلویزیون ها ارتباطی با The Transmission و مرد مرموز دارند؟ اکنون Little Nightmares II در Xbox One در دسترس است . در اواخر امسال ، اگر شما Little Nightmares II را برای Xbox One در Xbox Store خریداری کرده باشید ، شما می توانید نسخه بهبود یافته Xbox Series X|S را به صورت رایگان از طریق Smart Delivery به روزرسانی کنید . 

منبع : news.xbox