021-28423015
021-28423015
'

Free Play Days – NASCAR Heat 5, Warhammer: Vermintide 2, and Space Crew

10 20 30 40 50 60 70 80 90 100
0 رای ثبت گردیده است
غرش مسابقات اتوموبیل رانی را تجربه کنید ، به رفقای موش صفت و در هم شکننده خود در جنگی همه جانبه بپیوندید ، مردانه به جایی بروید که هیچ خدمه ای تا حالا نرفته است ، همه در Free Play Days آخر هفته . NASCAR Heat 5 ، Warhammer: Vermintide 2 ، و Space Crew همگی برای اعضای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate برای بازی از پنج شنبه ، 12 فوریه از ساعت 12:01 دقیقه صبح تا پایان یک شنبه ساعت 11:59 دقیقه شب در دسترس می باشد .

نحوه شروع بازی 

بازی هارا در اینجا Xbox.com بیابید و نصب کنید . با کلیک از این طریق ( لینک ) فروشگاه مایکروسافت برای شما ارسال خواهد شد ، جایی که شما باید وارد سیستم شوید تا اپشن های نصب همراه با عضویت Xbox Live Gold خود را ببینید . برای دانلود در کنسول ، بر بخش Subscriptions در فروشگاه Xbox کلیک کنید و به فضای اشتراک Gold  خود وارد شوید تا مجموعه Free Play Days  را در Xbox One خود مشخص کنید . 

کار را ادامه دهید 

با حفظ Gamerscore و کسب پیروزی ها در طول واقعه ، بازی ها و ویرایش های دیگر را با تخفیف در مدت زمان محدود خریداری کنید ! لطفا به یاد داشته باشید که درصد تخفیف به وسیله مناطق ، متفاوت باشد . 

اطلاعات بازی 

 

NASCAR Heat 5

در بازی ویدئویی رسمی محبوب ترین سری استوک های جهان در پشت ماشین های مسابقه ای باور نکردنی قرار بگیرید . 39 راننده دیگر را به رقابت وا دارید ، ماشین خود را متناسب با مدار تصفیه کنید و ببینید آیا برای قهرمان شدن در مسابقات جام 2020 جام NASCAR چه چیزی لازم دارید. و آخر هفته با NASCAR Daytona 500 هماهنگ شوید و از طرح رنگ NASCAR Heat 5 و Xbox Free Play Days در شماره 78 فورد موستانگ BJ McLeod دیدن کنید !

 

تصویری از یک ماشین رقابتی

 

Warhammer: Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2 یک بازی با همکاری چهار بازیکن و حماسی است که نبرد جهانی Warhammer Fantasy قرار گرفته است . همراه با دوستانتان همراه با یکدیگر در موج ها و دسته ها بجنگید و در بازی از طریق باز کردن شغل ها ، ماموریت ها و سلاح ها پیشرفت کنید . آخرین DLC جدیدترین مقاله و شغل او برای Bardin Goreksson : The Outcast Engineer است . او استاد کاربرد پذیری در هر نبرد همراه با Cog Hammer و Masterwork Pistol است . اگر شما استراتژی مستقیم تری را تشخیص می دهید ، اگر استراتژی مستقیم تری را ترجیح می دهید ، سعی کنید دشمنان را در مسیر خود با استفاده از Steam-Assisted Crank Gun (Mk II) منحرف کنید . مهندس Outcast با توانایی های جدید ، انواع سلاح های جدید ، یک درخت استعداد جدید ، لوازم آرایشی با موضوع مهندس جدید ، چالش های جدید و خطوط صوتی جدید ارائه می شود . 

 

Space Crew

نیروی دفاعی متحد  شما را برای دفاع از زمین به جنگی در کهکشان می فرستد . به دنباله بازی شبلیه سازی شده و استراتژیک برزیستی  ، Bomber Crew تا ارتفاعات جدید شروع به پرواز می کند و به Space Crew برای زدودن تهدیدات خارج از زمین Phasmids ، ملحق می شود . امروز ثبت نام کنید و جلوی نابودی تمامی انسان ها را  توسط مرحله بین کهکشانی بگیرید .

منبع : news.xbox