|||

ورود به حساب کاربری

شماره همراه خود را وارد کنید

ورود با کلمه عبور ارسال کد تایید

فراموشی کلمه عبور

در صورت فراموشی کلمه عبور شماره موبایل خود را وارد کنید.

ورود با کلمه عبور تنظیم مجدد

ورود به حساب کاربری

در صورتی که کلمه عبور خود را بروزرسانی کرده اید با کلمه عبور وارد حساب کاربری خود شوید.

شماره همراه خود را وارد کنید

ورود و ادامه

Sitemap یا همان نقشه سایت چیست؟

نقشه سایت چه می باشد؟

 بسیاری از مردم می دانند که  نقشه سایت به عنوان یک روش محبوب برای به دست آوردن موقعیت های بالا در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ به کار می رود. نقشه سایت شامل مجموعه ای از صفحات که در دسترس کاربران هستند میباشد. نقشه نشان می دهد که ساختار کلی وب سایت شما چگونه است. اساسا دو نوع نقشه در دسترس است یکی از آنها مبتنی بر HTML است و دیگری مبتنی بر XML می باشد. نقشه های مبتنی بر XML  توسط موتورهای جستجو استفاده می شوند و تارنما ها برای نمایه سازی پست ها  مورد استفاده قرار می گیرد. تعداد زیادی از ژنراتور نقشه سایت موجود  در دسترس هستند..

معمولا تمام موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ، و غیره با استفاده از نقشه به عنوان یک ابزار برای نمایه سازی صفحات وب استفاده می کنند.

 

 

 

چرا شما نیاز به یک نقشه سایت دارید؟

 اول از همه اجازه دهید من یک سوال بپرسم. استفاده از یک وبلاگ زمانی که هیچ کس نمی تواند آن را پیدا کند چیست؟ بسیاری از متخصصان در جستجوگرها تایید کردند که نقشه می تواند رتبه بندی شما را بهبود بخشد.

 1. کمک برای پیدا کردن صفحه خود در موتور جستجو – مزیت اصلی داشتن نقشه سایت است. نقشه را  به صفحه اول صفحه خود پست کنید. منظورم  این است که رباتهای موتورهای جستجو در صفحات  برای جمع آوری اطلاعات می خیزند تا اطلاعات مورد نیاز را پیدا کنند. اگر شما دارای محتوای جامد باشید به طور خودکار در بالای صفحات قرار می گیرد. بسیاری از وب سایت ها لازم نیست تمام صفحات خود را به خاطر ناوبری فقیر و لینک های خراب index  کنند.

2. بهبود رتبه و محبوبیت لینک – یکی از بخش مهمی از بهینه سازی موتور جستجو، کیفیت از لینک های اشاره به سمت شما است. به غیر از لینک های داخلی لینک دهنده نیز نقش مهمی را در رتبه صفحه گوگل بازی می کند. نقشه سایت ایده توصیفی در مورد لینک های داخلی خود را به موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش احتمال پیدا کردن سایت خود را در بالای نتایج جستجو می دهد.

نظر شما

>

یادگیری SEO

مقالات و دروس

عضویت در خبرنامه شرکت نرم افزاری وب مهراز

برای اطلاع از بسته ها ، تخفیف های استثنایی و تازه های ما به خبرنامه وب مهراز بپیوندید.

لطفا شماره همراه صحیح وارد کنید.
لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.

مقالات مرتبط

|||

ورود به حساب کاربری

شماره همراه خود را وارد کنید

ورود با کلمه عبور ارسال کد تایید

فراموشی کلمه عبور

در صورت فراموشی کلمه عبور شماره موبایل خود را وارد کنید.

ورود با کلمه عبور تنظیم مجدد