021-28423015
021-28423015
'

در اینجا اولین موبایل اندرویدی را مشاهده می کنید که آپدیت اندروید 16 را دریافت می کند

10 20 30 40 50 60 70 80 90 100
0 رای ثبت گردیده است
گوگل به زودی جدیدترین موبایل های خود را عرضه می کند و چند گزارش در مورد این سری جدید وجود دارد.

سری گوگل پیکسل 6 دارای دو اسمارت فون خواهد بود. این سری شامل گوگل پیکسل 6 و گوگل پیکسل 6 پرو خواهد بود. با نزدیک شدن به تاریخ عرضه رسمی ، اطلاعات بیشتری در مورد این مجموعه در اینترنت منتشر می شود. آخرین اطلاعات مربوط به سری گوگل پیکسل 6 ادعا می کند که این سری به روز رسانی اندروید 16 را دریافت می کند. این سری حداقل 5 سال از بروزرسانی اصلی اندروید پشتیبانی می کند.

 

 

گزارش OXIR مدعی است که سری گوگل پیکسل 6 سیستم عامل Android 12 را به صورت پیش فرض داراست. به روز رسانی اصلی 4 ساله اندروید به این معنی است که سری گوگل پیکسل 6 دارای به روز رسانی اندروید 13 ، اندروید 14 ، اندروید 15 و اندروید 16 است. این همچنین اولین موبایل پرچمدار است که تایید شده است به روز رسانی سیستم عامل اندروید 16 را دریافت خواهد کرد.

شایان ذکر است که قبل از گوگل پیکسل 6 ، گوگل معمولاً یک نسخه سه ساله نسخه اندروید را برای مدل های پیکسل ارائه می دهد. اکنون که سری پیکسل 6 ، 5 سال از به روزرسانی اندروید پشتیبانی می کند ، گوگل به طور رسمی تأیید نکرده است که آیا نسل قبلی یعنی پیکسل 5 از همان رفتار برخوردار خواهد بود یا خیر. علاوه بر این ، سایر مارک های تلفن همراه اندرویدی به غیر از گوگل تا 4 سال به روز رسانی اندروید را ارائه می دهند. این حرکت گوگل باعث افزایش فاصله با رقبا می شود. این ویژگی همچنین یکی از نقاط اصلی فروش سری پیکسل 6 است.

 

مشخصات سری گوگل پیکسل 6

 

پیکسل 6 دارای صفحه نمایش 6.4 اینچی فول اچ دی پلاس است در حالی که پیکسل 6 پرو از پنل 6.7 اینچی QHD+ استفاده می کند. هر دو موبایل دارای سه دوربین عقب هستند ، اما پیکسل 6 پرو دارای لنز تله فوتو با زوم 4 برابر است. بر اساس گزارشات ، پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو پنج سال به روز رسانی نرم افزار را دریافت خواهند کرد. این شامل چهار سال به روز رسانی عمده اندروید است. این شرکت به طور رسمی تأیید کرد که این تلفن های هوشمند پرچمدار در پاییز امسال عرضه می شوند. با این حال ، برخی گزارش ها ادعا می کنند که آنها در ماه اکتبر راه اندازی می شوند. از نظر نرم افزاری ، پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو با پشتیبانی از تم پویای Material You اندروید 12 بهترین تجربه را خواهند داشت. علاوه بر این ، پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو دارای بیشترین لایه های امنیتی سخت افزاری هستند که از نظر حفاظت امنیتی بسیار قدرتمند هستند.

 

از نظر ارائه ، پیکسل 6 تا کنون ، تفاوت هایی بین پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو وجود دارد. در قسمت جلویی ، گوگل پیکسل 6 دارای حاشیه های ضخیم تری نسبت به پیکسل 6 پرو است. این بدان معناست که گوگل پیکسل 6 پرو جلوه نمایش بهتری نسبت به پیکسل 6 دارد. علاوه بر این ، به نظر می رسد سوراخ پانچ هوال پیکسل 6 کوچکتر از پیکسل 6 پرو است. علاوه بر حاشیه نازک گوگل پیکسل 6 پرو ، دارای صفحه نمایش فوق العاده هیپربولوئید نیز می باشد. نسبت کلی صفحه نمایش به بدنه بسیار بالا است.

 

 

منبع : gizchina