021-28423015
021-28423015
'

دیزنی پلاس شرکت برتر با بیش از 100 میلیون مشترک جهانی

10 20 30 40 50 60 70 80 90 100
0 رای ثبت گردیده است
مشترکان می توانند سالانه حداقل 100 عنوان جدید در بین مارک ها داشته باشند .

باب چاپک ، مدیرعامل شرکت در جلسه سه شنبه سهامداران مجازی اعلام کرد که دیزنی پلاساز 100 میلیون مشترک پیشی گرفته است . چاپك در اواخر فوریه سال 2020 وارد سمت مدیر عامل شد - درست زمان مناسب برای همه گیری جهانی . وی گفت: " هیچ كدام از ما نمی توانستیم تصور كنیم كه ویروس چقدر عمیقاً جهان و روش زندگی ما را تغییر خواهد داد . با این حال ، یک بار دیگر ، ما مقاومت خود را در یک دوره فوق العاده چالش برانگیز نشان داده ایم . "

در حقیقت ، گسترش ویروس کرونا یک مزیت حقیقی را برای دیزنی پلاس ثابت کرده است ، که با یک کتابخانه از فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی دیزنی ، پیکسار ، مارول ، لوکاس فیلم و نشنال جئوگرافیک در سال 2019 راه اندازی شد . 

این شرکت در پاییز سال گذشته تحت یک سازماندهی مجدد استراتژیک قرار گرفت و در جستجوی ایجاد محتوای اصلی از توزیع و تجاری شد ، و به دیزنی اجازه داد تا تصمیمات منفرد خود را بر اساس اینکه آیا قسمت بعدی مارول ، به عنوان مثال ، درآمد بیشتری در سینماها یا جریان کسب خواهد کرد ، اتخاذ کند .

چاپك در بيانيه اي گفت: " موفقيت عظيم ديزني پلاس كه هم اكنون از 100 ميليون مشترك فراتر رفته است ، ما را به جاه طلبانه تر بودن و افزايش قابل ملاحظه سرمايه گذاري خود در زمينه توليد محتواي با كيفيت برانگيخت . ما تعداد قابل توجهی از مجموعه های اپیزودیک ، فیلم های داستانی ، مستند و ویژه جدید داریم که طی چند سال آینده به این سرویس می آیند . "

مشترکان می توانند به دنبال حداقل 100 عنوان عنوان جدید در سراسر مارک های مختلف دیزنی داشته باشند. به گفته چاپک ، " تجارت مستقیم ما با مشتری اولویت اصلی شرکت است ، و محتوا با قدرت ادامه خواهد داد که رشد خود را احساس کند . " 

در طی سه سال آینده که شامل 10 پروژه مجاور جنگ ستارگان ، راه اندازی مجدد دیزنی و دنباله های آن است. مجموعه انیمیشن شامل شخصیت هایی از Big Hero 6 ، Zootopia ، The Princess and the Frog و Moana ؛ یک داستان منشأ گرفته از Buzz Lightyear (با صدای کریس ایوانز) ؛ و هر نمایش و فیلم تلویزیونی مارول که منتظر آن بوده اید ( شاهین و سرباز زمستان ، لوکی ، خانم مارول ، بیوه سیاه ، ثور: عشق و تندر ، پلنگ سیاه 2 ، تیغه ، کاپیتان مارول 2_ و ... ) . 

منبع : pcmag