021-28423015
'

معرفی وب‌سایت تسکولو

10 20 30 40 50 60 70 80 90 100
1 رای ثبت گردیده است
تسکولو یک نرم‌افزار مناسب برای ارتباط و همکاری آنلاین می‌باشد که مدیریت کارها و پروژه‌ها و مدیریت تیم را باهم ترکیب کرده تا بتوانید پروژه‌هایتان را کامل مدیریت کنید.

لوگو تسکولو

معرفی سایت تسکولو

امروز هم میخوام سایت تسکولو رو برای شما معرفی کنم، تسکولو به خاطر کاربری آسان و انعطافی که دارد، ابزار مناسبی برای شرکت‌هایی است که زیادی کارها و پیچیدگی فرآیندهایشان معمولا باعث از قلم افتادن بعضی از کارها می‌شود. برای همین است که بین شرکت‌های تبلیغات، بازاریابی دیجیتال و تولید محتوا از اقبال خوبی برخوردار شده‌است. طبیعت متغیر و حجم زیاد کاری در شرکت‌های این حوزه باعث می‌شود برنامه‌ریزی مشکل شود و در نهایت اعضای شرکت به جای رسیدن به کارها، باید وقت خود را صرف رفع اختلاف‌نظرهای پیش‌آمده کنند.

 

آموزش سایت تسکولو

صفحه Home سایت تسکولو

ورود به سایت تسکولو و ساخت اکانت رایگان در این سایت با کلیک بر روی گزینه ( رایگان شروع کنید )

صفحه وارد شده به اکانت تسکولو

بعد از ساخت اکانت و ورود به صفحه ای شبیه به این منتقل می شوید

ایجاد سازمان

با کلیک بر روی ایجاد سازمان با این صفحه بالا روبرو می شوید که باید عنوان سازمان خود را وارد نمائید

اضافه کردن افراد به سازمان

بعد از تعیین عنوان سازمان باید کاربرانی را که میخواهید در این پروزه یا سازمان باشند را انتخاب نمائید.

ساخت پروژه جدید

حال باید یک پروژه جدید با کلیک بر روی ایجاد پروژه کنید، بعد از کلیک بر روی ایجاد پروژه با این صفحه روبرو می شوید، در کادر اول نام پروژه را وارد نموده و در کادر دوم سازمان مورد نظری که میخواهید پروژه را در آن ایجاد کنید انتجاب کنید.

صفحه مدیریت یک پروژه

بعد از تعیین نام پروژه جدید به این صفحه منتقل می شوید که در اینجا میتوانید تمام کار های لازم درباره پروژتان را انجام دهید.

todo-doing-done

Web design

 

خب بعد از اینکه یک Task به لیست Todo اضافه کردید حالا من اسم طراحی وب‌سایت گذاشتم و با این صفحه رو می شوید، در اینجا میتوانید کارهای متفاوتی برای Task مورد نظرتون انجام بدهید.

todo

از این گذینه می توانید task مورد نظر را به بخش های doing و done منتقل کنید.

default

از گزینه لیست می توانید لیست قرار گیری این task را مشخص کنید که در قسمت بعدی میگم از کجا یک لیست جدید اضافه کنید.

members

از این قسمت می توانید به کسانی که در پروژه هستند یک task  بدهید و مشخص کنید که از تعداد مشخصی که عضو این پروژه هستند کدام افراد عضو این task شوند.

تاریخ سررسید

در این بخش زمان پایان این task  را مشخص کنید به ترتیب ( روز، ماه، سال) و ( ساعت و دقیقه ) میتوانید تنظیم کنید.

change color

در این قسمت نوعی رنگ برای مشخص کردن اهمیت این task  برای شرکت ها را مشخص می کند. به طور مثال شرکتی رنگ قرمز را برای کار های مهم خود در نظر گرفته است.

set time

در نهایت وقتی می خواهید روی این task کار کنید بر روی ثبت زمان می زنید و سیستم شروع به ثبت زمان می کند و وقتی که کاری که می خواستید را روی task انجام دادید ثبت زمان را متوقف کنید تا آن مقدار زمان به نام شما در سیستم ثبت شود.

new list

از این قسمت می توانید لیست جدید ایجاد کنید، همانطور که مشاهده می کنید در تصویر بالا من یک لیست جدید با نام طراحی وبسایت درست کردم.

new page

از این طریق می توان یک صفحه دیگر مانند همین صفحه که لیست task ها وجود دارد ساخت. در کادر اول نام صفحه را میتوانید تغییر دهید و در کادر دوم نام صفحه جدید را وارد کنید.

فعالیت ها

با زدن اخرین گزینه در این بخش لیستی از تمام کار هایی که از اول تا آخر در این پروژه یا task ها انجام داده اید برای تمام کاربران این پروژه قابل مشاهده است.

working times

از این بخش میتوان فهرست زمان‌هایی که هر کاربر برای task  های مورد نظر صرف کرده است مشاهده نمود و همچنین میتوان از گزینه ( گرفتن خروجی ) این زمان ها را به طور یک فایل ( Excel ) ذخیره نمود.

public talk

در این قسمت میتوان با تمام اعضای پروژه حرف بزنید و نظراتتان را درباره هر task  ارائه کنید.

private talk

با انتخاب این گزینه می توانید یک گفتوگوی خصوصی با یکی از اعضای پروژه راه بیندازید.

مدیریت کاربران

از این قسمت میتوانید دسترسی کاربران یک پروژه را انجام دهید.

 

امیدواریم این آموزش خوب بوده باشد و لذت برده باشید.

 

آدرس وبسایت تسکولو: taskulu.com