021-28423015
021-28423015
'

تغذیه به سبک گوگل ؛ نمونه‌ای از غذای کارمندان گوگل

10 20 30 40 50 60 70 80 90 100
0 رای ثبت گردیده است
ما از طریق اینستاگرام برای برخی از چشمگیرترین غذاهای Google تصاویری تهیه کرده ایم که دیدن آنها خالی از لطف نیست. از لندن گرفته تا لس‌آنجلس ، کارمندان گوگل مطمئناً خوب غذا می خورند.

برای 57100 کارمند گوگل ، غذای رایگان فقط یک مزیّت شغلی بیشتر در غول فناوری دنیا است. اما برای بقیه ما ، این غذاها فراتر از وحشی ترین رویاهای ناهار است.  چیزکیک موز ، خرچنگ برای ناهار و گوشت اردک گوشه‌ای از مواد غذایی داخل یکی از کامیون های مواد غذایی در محوطه ساختمان اصلی Google است و این لیست ادامه دارد.

اعداد و ارقام در این باره چه می گویند؟

در سال 2008 ، هنگامی که گوگل فقط 19000 کارمند داشت ، این شرکت روزانه 40.000 وعده غذا سرو می کرد ، و در نظر داشته باشید که آشپزخانه با 675 کارگر کار می کرد ، و گوگل هر سال 80 میلیون دلار برای غذای کارمندان خود هزینه می کرد. پس از گذشت هشت سال ، تیم گروه مواد غذایی گوگل در سال 2016 بیش از 185 کافه را در سطح جهان اداره می کردند و روزانه بیش از 108.000 وعده غذا سرو می کردند ، این در حالی است که فقط حدود 30 کافه در دفتر مرکزی Mountain View Googleplex  مستقر است. اگر تصوری از فضای این مجموعه ندارید می توانید از تصویر زیر کمک بگیرید.
 

googleplex mountain view محوطه مجتمع مرکزی گوگل

همه چیز خوشمزه به نظر می رسد

ما از طریق اینستاگرام برای برخی از چشمگیرترین غذاهای Google تصاویری تهیه کرده ایم که دیدن آنها خالی از لطف نیست. از لندن گرفته تا لس‌آنجلس ، کارمندان گوگل مطمئناً خوب غذا می خورد.

کارمندان گوگل می توانند صبحانه خود را با استفاده از مواد اولیه و میوه ها و ... خودشان سرهم کنند یا از داخل منو انتخاب کنند. مثلا تصویر زیر صبحانه یکی از کارمندان دفتر لندن گوگل است :

کاسه صبحانه حاوی میوه های تازه توت فرنگی ، هلو ، انگور ، آناناس  کنار لپ تاپ - صبحانه در گوگل

کینوا ، جو دوسر ، شیر بادام ، میوه تازه ، شهد شکوفه نارگیل و شکلات

 

یا صبحانه کارمند دفتر نیویورک گوگل که ورژن وگان از یک غذای هاوایی است معروف به poke که با لبو و مقداری کنجد تهیه شده :

کاسه صبحانه حاوی لبو ، کنجد صبحانه در گوگل

 

یا به عنوان مثال می توان به بشقاب نهار یکی از کارمندان نیویورک اشاره کرد که حاوی باقلا ، تربچه ، شاهی آبی و گوشت اردک است. تنوع موارد موجود در آشپزخانه های گوگل بسیار بسیار زیاد است و این تنها گوشه ای از آنها می باشد.

بشقاب نهار کارمند گوگل حاوی شاهی آبی ، گوشت اردک ، ترب و باقلا

 

نهار در دفتر لس آنجلس گوگل می تواند شامل تنوع بالایی از مواد غذایی سالم باشد که شامل اسموتی‌ها و سالادهای مختلف است.

صبحانه سالم کارمند گوگل لس آنجلس حاوی میوه و اسموتی

 

ایم مطلب را با این جمله به پایان می رسانم که :
غذای خوب خوردن و خوب غذا خوردن ، یکی از روش‌های احترام به خود است. و گوگل این مسئله را به خوبی درک کرده است.

 

منبع : Business Insider