021-28423015
021-28423015

برنامه نویسی ربات تلگرام

ربات تلگرام یکی از قابلیت هایی است که مطمئنا آن را در میان برنامه های مشابه متمایز می کند و از طریق آن می توان با حجم قابل توجهی از مخاطبان یک موضوع تعامل برقرار کرد.

مینی اتوماسیون

یکی از قابلیت های متمایز تلگرام به عنوان یک پیام رسان ، امکانات ایجاد ربات برای تسهیل در امور مختلف می باشد. از طریق ربات تلگرام می توان فرآیند های مختلفی تعریف کرده و مدیران کانال ها ، گروه ها و کسب و کارهای مختلف را از آشفتگی مدیریت اطلاعات دریافتی و وقایع روزانه نجات داد. در وب مهراز بر اساس دانش و مهارت های تخصصی برنامه نویسی می توانیم هر نوع ربات تلگرامی که مد نظرتان باشد ، راه اندازی کنیم.

 

کاربردهای ربات تلگرام

میتوان گفت که ربات تلگرام می تواند هر کاربردی داشته باشد. نحوه استفاده از آنها به خلاقیت برنامه نویس و الگوریتم هایی که برای آن تعریف می کند بستگی دارد. برخی از کاربردهای ربات تلگرام به شرح زیر است:


ارتباط با وب سرویس ها :

یک ربات تلگرام می تواند فعالیت های شما را کوتاه و بهینه کند، بعنوان مثال شما می توانید هر زمان دیدگاه یا فرم تماس جدیدی در سایت ارسال شد، مستقیما در تلگرام آن را دریافت کنید. و یا آخرین ایمیل های خود را به حساب تلگرام خود منتقل کنید.

 

ساخت بازی های فکری ساده :

نحوه ارتباط شما با ربات تلگرام از طریق API این قابلیت را ایجاد می کند که به سرعت پاسخ های کاربران را تحلیل کرده و نتایج متناسب با آن را برایشان ارسال کنید. این قابلیت به شما امکان می دهد بازی های گوناگونی را طراحی و پیاده سازی نمایید.

 

ابزارهای کاربردی :

ربات تلگرام می تواند هر کاربردی داشته باشد، این برنامه نویس است که کارایی آن را طرح ریزی می کند. دریافت نرخ ارز، اطلاعات هواشناسی، اخبار روز و تفریح و سرگرمی هرکدام نمونه های موفقی از کاربرد ربات تلگرام هستند.

 

ربات‌ها با چه اهدافی ساخته می‌شوند؟

با رواج تدریجی ربات‌های تلگرام، از سؤالاتی که مطرح می‌شود، انگیزه ایجاد ربات‌ها است، اینکه این ربا‌ت‌ها چه منافعی برای سازندگان دارند یا اصولا درآمد مالی برای توسعه‌دهندگان خود ایجاد می‌کنند یا نه؟
اساساً ربات‌ها در تلگرام رایگان هستند و تنها محدودیت پیش روی شما دانش برنامه نویسی است. اما اهمیت ساخت و استفاده از ربات‌های تلگرام زمانی مشخص می‌شود که می‌توانید از آنها به عنوان منبع درآمد زایی استفاده کنید.
یکی از نتایج مستقیم این ربات‌ها فروش کالا یا خدمات است. به این ترتیب که ربات به طور مشخص برای فروش‌ لیستی از کالاها اطلاع‌رسانی کرده و اطلاعاتی را درباره آنها و نحوه خرید به مشتری خود ارائه می‌کند. همچنین ربات‌هایی نیز در اطلاع‌رسانی خود برای منبع سایت‌هایشان تبلیغ می‌کنند و به اصطلاح بازدید سایت‌ شان را با ابزارهایی از جمله ربات تلگرام افزایش می دهند. موارد درآمد زایی توسط ربات تلگرام به این موارد محدود نمی شود.

 

روال سفارش این خدمات

در صورت تمایل می توانید با کارشناسان ما در این حوزه مشورت کنید تا پس از مشخص شدن جزئیات ربات مورد نیاز و عقد قرارداد ،  به طراحی و برنامه نویسی ربات مورد نظر بپردازیم.
پس از تکمیل ربات ، اطلاعات مربوط به پنل مدیریتی آن به شما انتقال داده می شود و می توانید از امکانات آن براحتی استفاده نمایید.

 

از کجا شروع کنیم؟ 

برای شروع همکاری بی نظیر با ما ، می توانید از کانال های ارتباطی وب مهراز استفاده نمایید.