021-28423015
021-28423015

نرم افزار های مدیریتی

شرکت نرم افزاری وب مهراز به منظور تسریع در انجام خدمات و عدم اتلاف زمان و هزینه کارفرمایانی که خدمات روتین نیاز دارند ، سیستم های مدیریت محتوای تحت وب را در انواع مختلف تولید و از پیش آماده کرده است.

 

  وجه تمایز

در بازار کار طراحی و توسعه وب سایت ، بطور کلی معمولا دو نوع سفارش وجود دارند :

  1. وب سایت روتین با موضوعی مشخص
  2. وب سایت اختصاصی با مشخصات و امکانات سفارشی


مورد اول، با توجه به موضوع فعالیت کارفرما ، بر اساس انتظارات عادی و روتین ، به امکاناتی مشخص نیاز دارد که برای اکثر کارفرمایان فعال در آن حوزه ، کافی می باشد. بدین ترتیب در وب مهراز ، سیستم های مدیریت محتوای وب سایت از پیش تعریف شده ای را تهیه کرده ایم تا برای این اشخاص در کمترین زمان ممکن ، بستر آنلاین کسب و کار یا مجموعه مورد نظرشان را فراهم آوریم.

اما در مورد دوم ، بسته به نیازهای اختصاصی و شرایط خاص هر کارفرما ، اقدام به تحلیل و بررسی نیازها شده و سپس به طراحی و برنامه نویسی سیستم مورد نظر می پردازیم.
اما در این بین لازم است توضیحات دیگری ارائه شود تا این سیستم های نرم افزاری را با سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند ورد پرس ، جوملا و ... اشتباه نگیرید.

سیستم های نرم افزاری مدیریت محتوای وب سایت که در وب مهراز تولید می شوند صفر تا صد حاصل تلاش مهندسین نرم افزار و طراحان وب مهراز می باشد. صرف نظر از اینکه سیستم های آماده ای نظیر ورد پرس نیز حاصل تلاش مجموعه بزرگی از مهندسین نرم افزار در سراسر دنیا می باشد ، مسئله اصلی استفاده برخی شرکت ها و افراد ارائه دهنده خدمات وب از حاصل تلاش دیگران است بگونه ای که در بسیاری از موارد ادعای کذبی مبنی بر طراحی صفر تا صد نیز می شود.
در وب مهراز ما سیستم های نرم افزاری تولید شده توسط خودمان را ارائه می دهیم و به هیچ عنوان از سایر سیستم های تولید شده توسط دیگران استفاده نمی کنیم. در نتیجه به زیر و بم این سیستم تسلط کامل داشته و در ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی نیز به راحتی می توانیم نیازهای شما کارفرمایان محترم را برآورده سازیم.

 

  سیستم های آماده مدیریت محتوای وب سایت مناسب چه کسانی است؟

  • شرکت های خدماتی یا تولیدی که فقط نیاز به معرفی خدمات و محصولات خود دارند.
  • مجموعه های مختلفی که نیاز سریع به ارائه وب سایتی متناسب با موضوع فعالیتشان دارند.
  • و هر شخص حقیقی و حقوقی که امکاناتی فراتر از حد روتین نیاز ندارند.

 گروه توسعه نرم افزاری وب مهراز ، با دانشی بروز و با صرف خلاقیت و جدیت هرچه تمام ، آماده ارائه سیستم های مدیریت محتوای وب سایت به شما کارفرمایان محترم می باشد.

 

  روال ارائه این خدمات چگونه است؟

در این نوع از خدمات ، کارفرما سیستم مدیریت محتوا مورد نظر خود را به صورت پیش پرداخت و از طریق وب سایت وب مهراز ثبت سفارش می نماید. پس از نهایی شدن پیش پرداخت  ، کد رهگیری برای آن سفارش اختصاص می یابد و وب مهراز از طریق اطلاعات تماسی که کارفرما ثبت نموده است ، اقدام به تماس و صحبت های تکمیلی می نماید.
پس از نهایی شدن سفارش ، دو موضوع مطرح می شود :

  1. طراحی ظاهری وب سایت
  2. اطلاعات لازم جهت درج در صفحات

پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز طبق روال زیر ، طراحی و توسعه وب سایت شما آغاز می شود :


طراحی اولیه

طراحی اولیه بر اساس استاندارد های روز دنیا و بر پایه نیاز های کسب و کار شما انجام می شود. طراحی اولیه وب سایت شما طبق آخرین استانداردهای طراحی وب صورت پذیرفته و نهایتاً شامل هر دو نسخه دسکتاپ و موبایل خواهد بود. همچنین این طراحی بر اساس طراحی واکنش گرا اجرا می شود  تا تمامی مخاطبان در هر دستگاهی با هر اندازه از نمایشگر که وب سایت شما را مشاهده می کنند ، آن را مرتب و حرفه ای ببینند ، که این موضوع از منظر نشان دادن نظم و تخصص در یک کسب و کار حائز اهمیت است.
بی شک با صحبت های تکمیلی  و با کسب آشنایی بیشتر از سازمان شما ، می توانیم نزدیک ترین و حرفه ای ترین طراحی ممکن را ارائه دهیم.

 

بررسی و تغییرات طراحی اولیه

پس از اتمام طراحی اولیه جلسه ای حضوری یا آنلاین ترتیب داده می شود و در طی آن طراحی اولیه ارائه شده در حضور شما بررسی می شود. در طول این جلسه ، تمامی موارد مورد نظر شما جهت تغییر یا بهبود طراحی ،  یادداشت می شود.


پس از اتمام بررسی ، نکات اعلامی در طراحی لحاظ می گردد و نهایتا با تایید از طرف شما ، طراحی اولیه بصورت کدهای برنامه نویسی اجرا شده و در بستر وب قرار داده می شود. پس از اطمینان از صحت کدهای اجرایی و مشاهده کامل طراحی مورد انتظار ، کدهای مربوطه بر روی دامنه اصلی وب سایت شما پیاده سازی می شود.

 

برنامه نویسی

با توجه به نوع وب سایت مورد نیاز شما ، و بسته به زمان مورد نیاز جهت نصب پنل مدیریتی وب سایت ، اقدام به برنامه نویسی می گردد. بدیهی است تا زمانی که تمامی امکانات مورد نظر بصورت کامل و صحیح اجرا نشده باشد ، طراحی اجرا شده بر روی دامنه اصلی وب سایت بصورت ایستا (static) خواهد بود.


آموزش

پس از اتمام مراحل اصلی برنامه نویسی و آنلاین شدن پنل مدیریتی وب سایت شما ، تمامی نام های کاربری و رمزهای ورود به رابط فنی معرفی شده توسط شما تحویل داده می شود و نحوه کار با پنل مدیریتی وب سایت به پرسنل مورد نظرتان آموزش داده می شود.
در طول این جلسه آموزشی ، کاربران وب سایت بطور کامل با نحوه مدیریت وب سایت از جمله افزایش یا ویرایش محتوای آن آشنا می شوند.

 

  چرا وب مهراز؟

آنچه وب مهراز را از دیگر شرکت های تولید نرم افزارهای تحت وب متمایز می سازد ، دو گزینه بسیار حیاتی می باشد. یکی پشتیبانی و ارائه خدمات بی درنگ است. اگر با کارفرمایان نرم افزارهایی که تا امروز در کشورمان تولید شده است ملاقاتی داشته باشید ، بدون شک به شما خواهند گفت که مشکلات فراوانی با شرکت های تولید کننده در زمینه پشتیبانی داشته اند و نرم افزارشان به این نقطه رسیده است. دومین گزینه و عامل تمایز وبساز از رقیبانش ، استخدام کارشناس مربوط به هر موضوع شغلی است. بعبارتی دیگر زمانی که شما انتظار دارید نرم افزارتان تمامی نیاز های این حوزه را برای کسب و کار شما بر طرف سازد ، وب مهراز با استخدام کارشناس یا متخصصی در زمینه فعالیت شما ، تمامی موارد مورد نیاز برای تولید یک اپلیکیشن موبایل بی نظیر و کامل را مشخص کرده و رعایت می کند. وب مهراز با انتخاب روند تولیدی صحیح و علمی از وقوع اتفاقاتی نظیر کمبود امکانات مورد نیاز ، ایرادات عملکردی و ... جلوگیری می کند.
کارفرمایان محترم می توانند با در نظر گرفتن هر نوع وب سایت، قبل از هرگونه قرارداد و شروع کار ، به دفعات از خدمات مشاوره وب مهراز استفاده نمایند.

 

  از کجا شروع کنیم؟  

برای شروع همکاری بی نظیر با ما ، می توانید از کانال های ارتباطی وب مهراز استفاده نمایید.