021-28423015
021-28423015

استارت آپ ها

شرکت نرم افزاری وب مهراز با تعیین اهداف مختلف ، در جهت تسهیل امور استارت آپ ها ، خدمات حمایتی مشخصی را تعیین نموده و به مرحله بهره برداری می رساند.

 

"شرکت نوپا یا استارتاپ (به انگلیسی: startup، کوتاه‌شدهٔ عبارت startup company به معنی شرکت نوپا) به یک شرکت یا کسب‌وکار گفته می‌شود که معمولاً به تازگی و در نتیجهٔ کارآفرینی ایجاد شده‌ است، رشد سریعی دارد، و در جهت تولید راه حلی نوآورانه و دوام‌پذیر برای رفع یک نیاز در بازار شکل گرفته‌ است.
این شرکت‌ها معمولاً مبتنی بر ایده‌هایی ریسک‌پذیر هستند که مدل کسب و کارشان مشخص نیست و بازار هدفشان نیز در حد فرض است. شرکت‌های نوپا می‌توانند در هر حوزه‌ای ایجاد شوند، ولی اغلب به شرکت‌هایی گفته می‌شود که رشد سریعی دارند و در زمینه تکنولوژی فعالیت می‌کنند."
ویکی پدیا

 

  جایگاه استارت آپ ها در وب مهراز

از آنجایی که وب مهراز خود از سال 1389 بصورت استارت آپی فعالیت خود را آغاز نموده است و بعد ها در سال 1392 بصورت حقوقی ثبت شده است ، بسیاری از مشکلات و محدودیت های مورد تجربه یک شرکت نوپا را داشته و لمس کرده است. به همین دلیل وب مهراز در موقعیت کنونی خود نیز همواره به سختی ها و محدودیت های پیش روی یک شرکت نوپا آگاه است. ما در وب مهراز سعی بر آن داریم تا جایی که در توان مالی ، نیروی انسانی و تخصص ما می گنجد در خدمت تیم ها و شرکت های نوپا باشیم.

 

  خدمات استارت آپی وب مهراز مناسب چه کسانی است؟

اگر توسعه دهنده ، طراح و یا ایده پرداز هستید و می خواهید کسب و کار بزرگ و نو راه اندازی کنید اما نگران مسائلی مانند سرمایه،  تیم، زیر ساخت و یا زمان بر بودن اجرای پروژه هستید، وب مهراز در تامین این موارد می تواند در کنار شما باشد.

 

  مزایای استفاده از خدمات استارت آپی وب مهراز

وب مهراز این فرصت را برای شما مهیا می سازد که ضمن راه اندازی ایده یا کسب و کار خود  و بهره مندی از مزایای آن، شبکه روابط خود را نیز بزرگتر کرده و شانس حضور در استارتاپ های دیگر وب مهراز را نیز برای خودتان فراهم آورید.

 

  روال دریافت خدمات استارت آپی وب مهراز

  • ثبت نام اولیه و ارسال مشخصات فردی و اطلاعات کلی در رابطه با ایده
  • بررسی توسط تیم فنی وب مهراز
  • اعلام تایید یا عدم تایید درخواست
  • در صورت عدم تایید : اعلام دلایل
  • در صورت تایید : تنظیم ملاقات حضوری و عقد قرارداد
  • شروع کار

 

  از کجا شروع کنیم؟

برای خلق این اتفاق بی نظیر می توانید از اینجا شروع کنید.