021-28423015
021-28423015

مدرسه آموزش طراحی وب

آموزش های دوره ای زبان های طراحی و برنامه نویسی نظیر Html ، Css ، jQuery ، Bootstrap ، AngularJS و ... به زبان ساده و با مثال های کاربردی در مدرسه طراحی وب ایران برای علاقمندان به این مبحث ارائه می شود.

مدرسه آموزش طراحی وب ایران ، کوششی از وب مهراز است برای اطمینان از تامین منابع لازم و کافی رایگان برای علاقمندان به عرصه وب. در وب مهراز برای شروع بکار مدرسه طراحی وب ، فعالیت خود را با ترجمه دروس آموزشی زبان های HTML و CSS آغاز کردیم و رفته رفته بر تکمیل شدن و جامع تر بودن آموزش ها متمرکز شدیم. بطوری که هم اکنون علاوه بر زبان های طراحی ، وارد فاز آموزشی زبان های برنامه نویسی وب و پایگاه های داده نیز شده ایم.

 

  شروعی اساسی

در مدرسه وب ایران قصد بر آن بوده که آموزش ها واقعا از پایه و بصورت اساسی صورت پذیرد و بطور اصولی رفته رفته ، مخاطبین به مراحل بالاتر و مباحث پیشرفته تر ورود کنند. بر همین اساس از دروس آموزشی زبان های HTML و CSS آغاز کردیم.

 

لیست دروس آموزش طراحی وب و برنامه نویسی وب - وب مهراز

 

  آموزش های گام به گام طراحی وب

در تک تک دوره های آموزشی زبان های طراحی و برنامه نویسی ، سعی برآن شده است تا مبحث به مبحث پیش برویم و از پیچیدگی آموزش ها جلوگیری کنیم. تک تک مباحث به زبانی ساده و گویا مطرح شده اند و کاربر می تواند با مراجعه به هر مبحثی که مورد نیاز او می باشد ، از آموزش ها بهره مند شود.

ترتیب مباحث نیز از موارد پایه به سمت مباحث پیشرفته در هر زبان قرار گرفته است. بدین ترتیب ، کارآموز مبتدی می تواند صفر تا صد راه را به ترتیب و با برنامه ای مشخص پیش برود و همچنین کارآموز یا طراحی که تا حدودی به مبحث آشنایی دارد یا دوره ای را قبلا گذرانده است بتواند به راحتی به مبحث مورد نظر دسترسی داشته باشد.

 

یادگیری HTML در مدرسه طراحی وب ایران

 

  مثال های کاربردی زنده

برای هر مبحث و هر درس ، مثال های متعددی وجود دارند که به زبانی ساده و شفاف در اختیار مخاطب قرار گرفته اند. این مثال ها قابل ویرایش می باشند و کاربر می تواند بصورت زنده نتیجه کد های تعریف شده را مشاهده کند. وجود سیستم مشاهده نتیجه کدها مزیتی است که در تعداد معدودی از سیستم های آموزشی کد نویسی وجود دارد و به قطع می توان گفت از سوء برداشت های محتمل در آموزش توسط کاربر جلوگیری کرده و مبحث را بطور کامل به کارآموز تفهیم می کند.

 

نمایی از مثال های دروس آموزش طراحی وب


  رو به رشدیم

هر چند تا کنون تمامی مباحث مربوط به طراحی وب سایت در مدرسه وب ایران تهیه و تامین شده است ، اما همچنان به تکمیل سایر منابع آموزشی نظیر برنامه نویسی (back-end) ، بهینه سازی (SEO)  و ... می پردازیم تا جایی که کاربران علاقمند به این مباحث و کارآموزان این حوزه ، کم و کسری از این بابت نداشته باشند.

 

  بروزرسانی مداوم و دوره ای

گاهی در زبانی خاص یا مبحثی تغییرات و آپدیت هایی از سوی توسعه دهندگان این زبان ها صورت می پذیرد که هر طراح و برنامه نویس وب باید از آنها مطلع باشد تا محصول توسعه یافته توسط آنها ، عاری از هرگونه ایراد و خطا باشد. برای این منظور کلیه دروس و مباحث منتشر شده بصورت دوره ای بازدید شده و در صورت نیاز آپدیت می شوند تا از وقوع نقص و ایراد در نرم افزارها و محصولات تولیدی برنامه نویسان و طراحان وب جلوگیری شود.

 

  از کجا شروع کنیم؟  

برای شروع آموزش های بی نظیر طراحی و برنامه نویسی وب سایت می توانید از اینجا شروع کنید.