021-28423015
021-28423015

تولید اپلیکیشن موبایل

با توجه به روند افزایشی استفاده از موبایل و نرم افزار های آن نظیر اندروید ، IOS و ویندوز، این بازار نوپا پتانسیل های اقتصادی زیادی را برای راه اندازی و یا توسعه کسب و کارهای مختلف در خود جای داده است.

  صفر تا صد در خدمتیم

در گیر و دار افزایش فرآیند روزمره زندگی ، سرعت حرف اول را می زند. مخصوصا وقتی پای دسترسی به منابع آنلاین به میان بیاید. بدین منظور در بسیاری از موارد افراد به موبایل خود رجوع می کنند. در این میان کسب و کارهایی که منطق راهبری آنها با داشتن اپلیکیشن موبایل همخوانی دارد ، پای به عرصه می گذارند. در بازار آشفته امروز ، چه کسب و کارهای مبتنی بر نرم افزار موبایل ، و چه کسب و کارهایی که توسعه خود را ملزم به داشتن اپلیکیشن می دانند ، به قطع می توانند با حضور در میان مخاطبان این وسیله پر مخاطب و محبوب ، بهره وری خود را چندین برابر کنند.

 

  خدمات طراحی و توسعه اپلیکیشن مناسب چه کسانی است؟

  • اگر در کسب و کار خود نیاز به توسعه منابع تبلیغاتی دارید
  • اگر کسب و کار جدیدی بر پایه  اپلیکیشن موبایل در نظر دارید
  • اگر می خواهید خدمات کسب و کار خود را بصورت آنلاین و آفلاین از طریق موبایل به کاربرانتان ارائه دهید
  • اگر قسمتی از فرآیند ارائه خدمات یا محصولات شما با حضور در میان مخاطبان موبایل بهتر می شود
  • اگر داشتن اپلیکیشن معرفی کسب و کار برای مجموعه شما جزو اولویت های کاریتان محسوب می شود
  • و اگر به هر دلیل دیگری می خواهید اپلیکیشن تحت موبایل برای خود طراحی و توسعه دهید

گروه توسعه نرم افزارهای تحت موبایل وب مهراز ، با دانشی بروز و با صرف خلاقیت و جدیت هرچه تمام ، آماده ارائه خدمات مبتنی بر موبایل می باشد.


  روال ارائه این خدمات چگونه است؟

شرکت وب مهراز با توجه به اهداف و نیاز های کارفرمایان خود ، مجموعه ای از روال های اجرایی را تعریف کرده و هر روال را تا تکمیل شدن پیش می برد و در نهایت آنها را در کنار هم قرار می دهد. برخی از این روال ها تا نهایی شدن ، نیاز به تکرار و تکرار خواهنـد داشت. به عنوان مثال فرآیند طراحی ظاهری اپلیکیشن باید توسط کارفرما تایید گردد و تا نهایی شدن آن تکرار می شود و در این حین ایده های جدید و نظرات کارفرما اعمال می شود تا نتیجه مطلوب حاصل گردد.

 

طراحی اولیه

پس از عقد قرارداد مابین مجموعه شما و وب مهراز ، طراحی اولیه بر اساس استاندارد های روز دنیا و بر پایه نیاز های کسب و کار شما انجام می شود. طراحی اولیه اپلیکیشن شما طبق آخرین استانداردهای اپلیکیشن صورت می پذیرد. بی شک با صحبت های تکمیلی بر روی نیاز های شما از اپلیکیشن ، و با کسب آشنایی بیشتر از سازمان شما ، می توانیم نزدیک ترین و حرفه ای ترین طراحی ممکن را ارائه دهیم.

 

بررسی طراحی اولیه

پس از اتمام طراحی اولیه جلسه ای ترتیب داده می شود و در طی آن طراحی اولیه ارائه شده در حضور شما بررسی می شود. در طول این جلسه ، تمامی موارد مورد نظر شما جهت تغییر یا بهبود طراحی ،  یادداشت می شود. پس از اتمام بررسی ، نکات اعلامی در طراحی لحاظ می گردد و نهایتا با تایید از طرف شما ، طراحی اولیه بصورت کدهای برنامه نویسی اجرا شده و بر روی اپلیکیشن اعمال می شود.

 

بازبینی طراحی مورد اجرا

به محض آنلاین شدن طراحی مورد اجرا ، موارد مورد نیاز برای تغییر ، افزودن یا کاستن ، توسط شما اعلام می شود. و پس از اعمال این تغییرات در یک جلسه رسمی ، با حضور مقام مسئول مجموعه شما و اعضای وب مهراز (طراح و مدیرگروه) بازبینی نهایی  بر روی اپلیکیشن اعمال می شود. در پایان این جلسه در رابطه با نهایی شدن طراحی یا تغییر در آن ، تصمیم گیری می شود. در صورت تایید نهایی ، اقدام به اعمال نهایی طرح بر روی اپلیکیشن می گردد.

 

برنامه نویسی

با توجه به نوع اپلیکیشن مورد نیاز شما ، و بسته به زمان مورد نیاز جهت اجرای پنل مدیریتی اپلیکیشن ، اقدام به برنامه نویسی می گردد. بدیهی است تا زمانی که تمامی امکانات مورد نظر بصورت کامل و صحیح اجرا نشده باشد ، طراحی اجرا شده در سطح نمایشی خواهد بود. این مرحله شامل پیاده سازی تمامی امکانات مورد ذکر در پیوست "جزئیات سیستم" می باشد که به ضمیمه قرارداد تحویل شما می شود.

 

آموزش

پس از اتمام مراحل اصلی برنامه نویسی و آنلاین شدن پنل مدیریتی وب سایت شما ، تمامی نام های کاربری و رمز های ورود به رابط فنی معرفی شده توسط شما تحویل داده می شود و نحوه کار با پنل مدیریتی اپلیکیشن به پرسنل مورد نظرتان آموزش داده می شود. در طول این جلسه آموزشی ، کاربران مدیریتی اپلیکیشن بطور کامل با نحوه مدیریت آن از جمله افزایش یا ویرایش محتوای آن آشنا می شوند.

 

  چرا وب مهراز؟

آنچه وب مهراز را از دیگر شرکت های تولید نرم افزار های تحت موبایل متمایز می سازد ، دو گزینه بسیار حیاتی می باشد. یکی پشتیبانی و ارائه خدمات بی درنگ است. اگر با کارفرمایان نرم افزارهایی که تا امروز در کشورمان تولید شده است ملاقاتی داشته باشید ، بدون شک به شما خواهند گفت که مشکلات فراوانی با شرکت های تولید کننده در زمینه پشتیبانی داشته اند و نرم افزارشان به این نقطه رسیده است. دومین گزینه و عامل تمایز وبساز از رقیبانش ، استخدام کارشناس مربوط به هر موضوع شغلی است. بعبارتی دیگر زمانی که شما انتظار دارید نرم افزارتان تمامی نیاز های این حوزه را برای کسب و کار شما بر طرف سازد ، وب مهراز با استخدام کارشناس یا متخصصی در زمینه فعالیت شما ، تمامی موارد مورد نیاز برای تولید یک اپلیکیشن موبایل بی نظیر و کامل را مشخص کرده و رعایت می کند. وب مهراز با انتخاب روند تولیدی صحیح و علمی از وقوع اتفاقاتی نظیر کمبود امکانات مورد نیاز ، ایرادات عملکردی و ... جلوگیری می کند.
کارفرمایان محترم می توانند با در نظر گرفتن هر نوع اپلیکیشن، قبل از هرگونه قرارداد و شروع کار ، به دفعات از خدمات مشاوره وب مهراز استفاده نمایند.

 

  از کجا شروع کنیم؟  

برای شروع همکاری بی نظیر با ما ، می توانید از کانال های ارتباطی وب مهراز استفاده نمایید.