021-28423015
021-28423015

طراحی و توسعه وب‌سایت

لزوم دسترسی سریع و همه جانبه به کسب‌وکار در دنیای امروزی ، سبب شده است ، کارفرمایان به اهمیت حضور در دنیای مجازی و داشتن وب‌سایت اختصاصی برای برند خود پی ببرند. امروزه عدم حضور در دنیای مجازی برابر با قطع ارتباط با بازار هدف است.

  صفر تا صد در خدمتیم

در وسعت بی کران دنیای تجارت ، امروزه مردم آنچه را که راحت و کم هزینه تر در دسترس باشند را ترجیح می دهند. کسب و کارهای موفق نیز با علم بر این نکته ، با حضور در دنیای مجازی و ارائه خدمات و محصولات خود و یا معرفی و در دسترس بودن همگان ، خود را همگام و در مواردی هم پیشگام معرفی می کنند.
در این بین هر فرد حقیقی یا حقوقی که برای حضور در دنیای مجازی نیاز داشته باشد ، در وهله اول به داشتن وب سایت رسمی و اختصاصی ملزم خواهد بود.

 

  خدمات طراحی و توسعه وب مناسب چه کسانی است؟

  • اگر در کسب و کار خود نیاز به توسعه منابع تبلیغاتی دارید.
  • اگر کسب و کار جدیدی بر پایه وب سایت در نظر دارید.
  • اگر می خواهید خدمات کسب و کار خود را بصورت آنلاین از طریق اینترنت به کاربرانتان ارائه دهید.
  • اگر قسمتی از فرآیند ارائه خدمات یا محصولات شما با حضور در میان مخاطبان اینترنت بهتر می شود.
  • اگر داشتن وب سایت معرفی کسب و کار برای مجموعه شما جزو اولویت های کاریتان محسوب می شود.
  • و اگر به هر دلیل دیگری می خواهید وب سایت اختصاصی برای خود طراحی و توسعه دهید.

 گروه توسعه نرم افزاری وب مهراز ، با دانشی بروز و با صرف خلاقیت و جدیت هرچه تمام ، آماده ارائه خدمات مبتنی بر وب می باشد.

 

  روال ارائه این خدمات چگونه است؟

شرکت وب مهراز با توجه به اهداف و نیاز های کارفرمایان خود ، مجموعه ای از روال های اجرایی را تعریف کرده و هر روال را تا تکمیل شدن پیش می برد و در نهایت آنها را در کنار هم قرار می دهد. برخی از این روال ها تا نهایی شدن ، نیاز به تکرار و تکرار خواهنـد داشت. به عنوان مثال فرآیند طراحی ظاهری وب سایت باید توسط کارفرما تایید گردد و تا نهایی شدن آن تکرار می شود و در این حین ایده های جدید و نظرات کارفرما اعمال می شود تا نتیجه مطلوب حاصل گردد.

 

طراحی اولیه

پس از عقد قرارداد مابین مجموعه شما و وب مهراز ، طراحی اولیه بر اساس استاندارد های روز دنیا و بر پایه نیاز های کسب و کار شما انجام می شود. طراحی اولیه وب سایت شما طبق آخرین استانداردهای طراحی وب صورت پذیرفته و نهایتاً شامل هر دو نسخه دسکتاپ و موبایل خواهد بود. همچنین این طراحی بر اساس طراحی واکنش گرا اجرا می شود  تا تمامی مخاطبان در هر دستگاهی با هر اندازه از نمایشگر که وب سایت شما را مشاهده می کنند ، آن را مرتب و حرفه ای ببینند ، که این موضوع از منظر نشان دادن نظم و تخصص در یک کسب و کار حائز اهمیت است.
بی شک با صحبت های تکمیلی بر روی نیاز های شما از وب سایت ، و با کسب آشنایی بیشتر از سازمان شما ، می توانیم نزدیک ترین و حرفه ای ترین طراحی ممکن را ارائه دهیم.

 

بررسی طراحی اولیه

پس از اتمام طراحی اولیه جلسه ای ترتیب داده می شود و در طی آن طراحی اولیه ارائه شده در حضور شما بررسی می شود. در طول این جلسه ، تمامی موارد مورد نظر شما جهت تغییر یا بهبود طراحی ،  یادداشت می شود.
پس از اتمام بررسی ، نکات اعلامی در طراحی لحاظ می گردد و نهایتا با تایید از طرف شما ، طراحی اولیه بصورت کدهای برنامه نویسی اجرا شده و در بستر وب قرار داده می شود.

 

بازبینی طراحی مورد اجرا

به محض آنلاین شدن طراحی مورد اجرا ، موارد مورد نیاز برای تغییر ، افزودن یا کاستن ، توسط شما اعلام می شود. و پس از اعمال این تغییرات در یک جلسه رسمی ، با حضور مقام مسئول مجموعه شما و اعضای وب مهراز (طراح و مدیرگروه) بازبینی نهایی  بر روی بستر وب صورت می پذیرد.
در پایان این جلسه در رابطه با نهایی شدن طراحی یا تغییر در آن ، تصمیم گیری می شود. در صورت تایید نهایی ، اقدام به آنلاین کردن طراحی بر روی آدرس اصلی وب سایت شما ، می شود.

 

برنامه نویسی

با توجه به نوع وب سایت مورد نیاز شما ، و بسته به زمان مورد نیاز جهت اجرای پنل مدیریتی وب سایت ، اقدام به برنامه نویسی می گردد. بدیهی است تا زمانی که تمامی امکانات مورد نظر بصورت کامل و صحیح اجرا نشده باشد ، طراحی اجرا شده بر روی دامنه اصلی وب سایت بصورت ایستا (static) خواهد بود.
این مرحله شامل پیاده سازی تمامی امکانات مورد ذکر در پیوست "جزئیات سیستم" می باشد که به ضمیمه قرارداد تحویل شما شده است.

 

آموزش

پس از اتمام مراحل اصلی برنامه نویسی و آنلاین شدن پنل مدیریتی وب سایت شما ، تمامی نام های کاربری و رمز های ورود به رابط فنی معرفی شده توسط شما تحویل داده می شود و نحوه کار با پنل مدیریتی وب سایت به پرسنل مورد نظرتان آموزش داده می شود.
در طول این جلسه آموزشی ، کاربران وب سایت بطور کامل با نحوه مدیریت وب سایت از جمله افزایش یا ویرایش محتوای آن آشنا می شوند.

 

  چرا وب مهراز؟

آنچه وب مهراز را از دیگر شرکت های تولید نرم افزار های تحت موبایل متمایز می سازد ، دو گزینه بسیار حیاتی می باشد. یکی پشتیبانی و ارائه خدمات بی درنگ است. اگر با کارفرمایان نرم افزارهایی که تا امروز در کشورمان تولید شده است ملاقاتی داشته باشید ، بدون شک به شما خواهند گفت که مشکلات فراوانی با شرکت های تولید کننده در زمینه پشتیبانی داشته اند و نرم افزارشان به این نقطه رسیده است. دومین گزینه و عامل تمایز وبساز از رقیبانش ، استخدام کارشناس مربوط به هر موضوع شغلی است. بعبارتی دیگر زمانی که شما انتظار دارید نرم افزارتان تمامی نیاز های این حوزه را برای کسب و کار شما بر طرف سازد ، وب مهراز با استخدام کارشناس یا متخصصی در زمینه فعالیت شما ، تمامی موارد مورد نیاز برای تولید یک اپلیکیشن موبایل بی نظیر و کامل را مشخص کرده و رعایت می کند. وب مهراز با انتخاب روند تولیدی صحیح و علمی از وقوع اتفاقاتی نظیر کمبود امکانات مورد نیاز ، ایرادات عملکردی و ... جلوگیری می کند.
کارفرمایان محترم می توانند با در نظر گرفتن هر نوع وب سایت، قبل از هرگونه قرارداد و شروع کار ، به دفعات از خدمات مشاوره وب مهراز استفاده نمایند.

 

  از کجا شروع کنیم؟  

برای شروع همکاری بی نظیر با ما ، می توانید از کانال های ارتباطی وب مهراز استفاده نمایید.