021-28423015
021-28423015

خدمات

 • طراحی و توسعه وب‌سایت

  طراحی و توسعه وب‌سایت

  لزوم دسترسی سریع و همه جانبه به کسب‌وکار در دنیای امروزی ، سبب شده است ، کارفرمایان به اهمیت حضور در دنیای مجازی و داشتن وب‌سایت اختصاصی برای برند خود پی ببرند. امروزه عدم حضور در دنیای مجازی برابر با قطع ارتباط با بازار هدف است.

  درخواست مشاوره مشاهده
 • تولید اپلیکیشن موبایل

  تولید اپلیکیشن موبایل

  با توجه به روند افزایشی استفاده از موبایل و نرم افزار های آن نظیر اندروید ، IOS و ویندوز، این بازار نوپا پتانسیل های اقتصادی زیادی را برای راه اندازی و یا توسعه کسب و کارهای مختلف در خود جای داده است.

  درخواست مشاوره مشاهده
 • UX / UI

  UX / UI

  نتیجه بدست آمده از تجارب شرکت نرم افزاری وب مهراز نشان میدهد مطالعه نیاز کاربران نقش مهمی را در موفقیت یک پروژه خواهد داشت. یک پروژه موفق تلفیقی از ظاهری زیبا و عملکرد صحیح و کارا میباشد.

  درخواست مشاوره مشاهده
 • مدرسه آموزش طراحی وب

  مدرسه آموزش طراحی وب

  آموزش های دوره ای زبان های طراحی و برنامه نویسی نظیر Html ، Css ، jQuery ، Bootstrap ، AngularJS و ... به زبان ساده و با مثال های کاربردی در مدرسه طراحی وب ایران برای علاقمندان به این مبحث ارائه می شود.

  درخواست مشاوره مشاهده
 • استارت آپ ها

  استارت آپ ها

  شرکت نرم افزاری وب مهراز با تعیین اهداف مختلف ، در جهت تسهیل امور استارت آپ ها ، خدمات حمایتی مشخصی را تعیین نموده و به مرحله بهره برداری می رساند.

  درخواست مشاوره مشاهده
 • نرم افزار های مدیریتی

  نرم افزار های مدیریتی

  شرکت نرم افزاری وب مهراز به منظور تسریع در انجام خدمات و عدم اتلاف زمان و هزینه کارفرمایانی که خدمات روتین نیاز دارند ، سیستم های مدیریت محتوای تحت وب را در انواع مختلف تولید و از پیش آماده کرده است.

  درخواست مشاوره مشاهده
 • برنامه نویسی ربات تلگرام

  برنامه نویسی ربات تلگرام

  ربات تلگرام یکی از قابلیت هایی است که مطمئنا آن را در میان برنامه های مشابه متمایز می کند و از طریق آن می توان با حجم قابل توجهی از مخاطبان یک موضوع تعامل برقرار کرد.

  درخواست مشاوره مشاهده
 • (SEO) افزایش رتبه گوگل

  (SEO) افزایش رتبه گوگل

  در میان چندین میلیون وب سایت فارسی زبان ، قطعاً کار راحتی نخواهد بود که قبل از آنها در موضوع مورد نظر دیده شویم. بدیهی است که در چنین مواقعی ، ابزارها و تکنیک های متمایز کننده به کمک ما خواهد آمد.

  درخواست مشاوره مشاهده
 • معماری جوامع مجازی

  معماری جوامع مجازی

  جوامع مجازی از جمله ارکان اصلی دنیای وب می باشند. ما در وب مهراز به روش های نوین بر روی معماری ، طراحی و اجرای جوامع مجازی تخصصی متمرکز هستیم.

  درخواست مشاوره مشاهده