021-28423015

خبرگزاری ها (پایگاه های اطلاع رسانی)

نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت از نوع خبری ، شامل امکانات از پیش طراحی شده کامل و حرفه ای می باشد که جهت تسریع ایجاد بستر آنلاین برای سازمان ها ، خبرگزاری ها ، مجلات و سایر جراید و رسانه ها تهیه شده است.

وب سایت های خبری و اطلاع رسانی معمولا جزء پر بازدید ترین وب سایت ها محسوب می شود، یکی از دلیل ها این است که کاربران آنلاین معمولا برای خواندن و آگاهی از اخبار روز جهان و ایران از وب سایت های خبری استفاده می کنند.

امروزه اهمیت سایت های خبری روز به روز بیشتر می شود و بهترین وب سایت خبری، وب سایتی خواهد بود اخبار روز و دست اول را قرار می دهند.

داشتن امنیت بالا و استفاده از بروزترین تکنولوژی امنیتی و برنامه نویسی یکی از با اهمیت ترین نکته های وب سایت های خبری می باشد که وب مهراز این نکته مهم را در تمام وب سایت های خود رعایت کرده و روز به روز با تکنولوژی های روز دنیا خود را بروز می کند.

دسترسی های مختلف برای نویسندگان خبر و سردبیر و تمام بخش های وب سایت خبری به صورت جداگانه و به صورت یکپارچه برای صاحبان ای نوع وب سایت ها قرار می دهد.

وب مهراز با طراحی گرافیک کاملا واکنش گرا و با سرعت بارگذاری بالا سعی بر این دارد که کاربران وب سایت شما در کمترین زمان بتوانند به وب سایت خبری شما دسترسی داشته باشند و از اخبار به روز شما مطلع شوند.

همچنین بهینه سازی وب سایت شما به گونه ای انجام خواهد شد که در جستجوها در موتور جستجوگری مثل گوگل جزء اولین ها باشید و آمار بازدید شما روز به روز بیشتر شود.

وب مهراز با پشتیبانی 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته نگرانی های شما در مورد هر گونه سوال در مورد وب سایتان را بر طرف می کند.

وب مهراز با سفارش مشتری می تواند چندین زبان روز دنیا را برای وب سایت خبری فعال کند و بدون محدودیت جغرافیایی خبری های خود را در اختیار مردم جهان به اشتراک بگذارند.

مشخصات فنی و تکنولوژی های بکار رفته

ASP.net core / SQL server 2018/ javascript / jQuery / Ajax / AngularJS / Responsive Design / Cross Browser

 

 
امکانات
نسخه پایه
نسخه پیشرفته
شعار ها و ویژگی ها
مدیریت مطالب و خبر
ایجاد و مدیریت سرویس های خبری + ایجاد و مدیریت خبر + تنظیم خبر به عنوان ویژه + تنظیم خبر به عنوان اسلایدر + هایلایت کردن خبر + تنظیم خبر به عنوان گزارش تصویری + لیست بندی خبر ها به تفکیک پیش نویس ، فعال ، اسلاید شو ، هایلایت
ایجاد و مدیریت سرویس های خبری + ایجاد و مدیریت خبر + تنظیم خبر به عنوان ویژه + تنظیم خبر به عنوان اسلایدر + هایلایت کردن خبر + تنظیم خبر به عنوان گزارش تصویری + لیست بندی خبر ها به تفکیک پیش نویس ، فعال ، اسلاید شو ، هایلایت + اتو نشر + کارتابل و سردبیری
مدیریت چندرسانه ای
مدیریت کتاب
روزشمار
تبلیغات
پیام متحرک
پیشخوان روزنامه ها
X
گالری عکس ، صوت و فیلم
خبرنامه
اسلاید شو
همکاری با ما (فرصت های شغلی)
سوالات متداول
ارتباط با ما
درباره ما
راهنما
قوانین و مقررات
حریم خصوصی
سیاست کاری
دانلود
آپلود
X
پنل شهروند خبرنگار
X
پیوند ها
نظرسنجی
X
جستجو
ساده
پیشرفته
شبکه های مجازی
گواهینامه ، تقدیر ، مجوز
پروژه
سخن سردبیر
تنظیمات
آپلود لوگو اصلی سایت عنوان سایت (نمایش در تب های مرورگر)
آپلود لوگوی اصلی سایت عنوان سایت توضیحات متا ( برای موتوری های جستجو) تعیین کلمات کلیدی  
ایمیل تحت دامنه
ایمیل info
ایمیل های Info Support Admin Sales Manager
مدیریت کاربران
آمار بازدید
کلی
با جزییات+ نمودار های گرافیکی
بهینه سازی
استاندارد
پیشرفته شامل : Google webmastertools Google Analytics  
سایر صفحات متنی
X
 طراحی صفحات واکنش گرا Responsive برای دستگاه های موبایل ، تبلت و دسکتاپ
X

لازم به ذکر است که هزینه های اعلام شده برای راه اندازی وب سایت بر روی یک دامنه می باشد.
هزینه دامنه و فضای میزبانی جداگانه محاسبه می شود و بر عهده خریدار می باشد.