021-28423015
021-28423015

ایجاد ایمیل یاهو برای ایرانیان

به تازگی یاهو در سایتش تغییراتی داده که متاسفانه نام ایران رو از لیستش خارج کرده و همچنین سرویس جدیدشو هم راه اندازی کرده این سرویس جدید با شماره موبایل کار میکنه به این صورت که شماره موبایلتونو میدین و یه کدی به شما ارسال میشه و کد مورد نظر رو داخل کادر تو سایت یاهو وارد میکنید و ایمیل شما ساخته میشه. چون یاهو شماره موبایل های ایران رو قبول نمیکنه ما یه روش جدید رو به شما معرفی خواهیم کرد. این روش به این صورت است که تعدادی سایت وجود داره که دریافت SMS آنلاین رو انجام میده کافیه شمارشو داشته باشین و تو کادر شماره موبایل تو سایت یاهو وارد کنید ، ارسال SMS رو بزنین و SMS دریافتی رو که حاوی کد 4 رقمی هست رو وارد سایت یاهو کنین. حالا مراحل کار رو به ترتیب انجام خواهیم داد.

1- مراجعه به سایت www.yahoomail.com

2- کلیک روی گزینه Creat New Account

3- در این بخش شما اطلاعات خودتونو وارد می کنید مثلا نام ، نام خانوادگی، نام کاربری، رمز عبور

نکته: رمز عبور باید ترکیبی از حروف بزرگ ، حروف کوچک و اعداد باشه. و همینطور نباید شامل بخشی از نام و نام خانوادگی شما باشه برای مثال  Abcd1234 همچنین به یاد داشته باشد که رمز باید از 8 رقم بیشتر باشه

4- از شما یه شماره تلفنی برای ارسال SMS میخواد که برای این کار شما به یکی از سایت های دریافت SMS آنلاین مراجعه میکنید برای مثال ما سایت http://sellaite.com/smsreceiver را توضیح دادیم تا با کار کردن با اینگونه سایت ها آشنا شوید بنابراین توجه داشته باشید که در اینجا یکی از سایت ها رو توضیح میدم و ممکنه شماره های این سایت توسط یاهو مسدود بشه ، در صورت مسدود بودن از این سایت ها هم میتونید استفاده کنید. (http://gre.im) و (http://sms.itz.hu) و یا از سایت اسپانیایی (http://www.recibirsmsonline.com) و http://www.receivesmsonline.net   و http://receivefreesms.com/

5- شماره تلفن رو از سایت انتخاب کنید و وارد کادر موبایل یاهو کنید.

6- روی دکمه Creat Account کلیک کنید.

7- در صفحه بعدی شماره موبایلی که نوشته بودین رو نمایش میده بعد شما روی دکمه Send SMS کلیک کنید تا کد به اون شماره تماس ارسال بشه.

8- حالا دوباره به سایت دریافت SMS انلاین مراجعه کنید و Read SMS رو کلیک کنید.

 

9- صفحه ای نمایش میده که حاوی SMS های دریافتی می باشد بنابراین شما به تاریخ و ساعت دریافتSMS توجه کنید تا اشتباهی صورت نگیره.

10- حالا کد چهار رقمی رو داخل کادر سایت یاهو مینویسید و دکمه Submit Code رو میزنید

11- تمام شد ایمیل شما به درستی ساخته شد.

نکته: سایت یاهو برای جلوگیری از این ترفند شماره تلفن های موجود در این گونه سایت رو بلاک میکنه تا کسی نتونه از این طریق ایمیل درست کنه بنابراین اگه مشکلی در شماره موبایل ها داشتید میتونید شماره های از این قبیل رو تو گوگل جستجو کنید.

نظر شما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.
لطفا متن نظر خود را وارد کنید
>

مقالات و دروس

عضویت در خبرنامه شرکت نرم افزاری وب مهراز

برای اطلاع از بسته ها ، تخفیف های استثنایی و تازه های ما به خبرنامه وب مهراز بپیوندید.

لطفا شماره همراه صحیح وارد کنید.
لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.

مقالات مرتبط