021-28423015
021-28423015

برنامه تحت وب آفیس

برنامه تحت وب آفیس یکی از دغدغه های بسیاری از کاربران برنامه آفیس دردسترس بودن آن در هریکی از دغدغه های بسیاری از کاربران برنامه آفیس دردسترس بودن آن در هر مکان و زمان می باشد. در این مطلب قرار است یکی از امکانات برنامه آفیس که تحت وب بودن آن می باشد را معرفی کنیم. در دسترس بودن وتقریبا داشتن تمام امکانات نسخه آفلاین در نسخه آنلاین آن ، از نقاط قوت این ابزار می باشد. با این برنامه می توانید  به اسناد مختلف Word, PowerPoint, Excel و  OneNote دسترسی پیدا کرده و آنها را به اشتراک بگذارید. می توانید  متنی را تنظیم کنید، اسلایدی را برای ارائه آماده کنید ، صفحه های آماری را تنظیم کنید و از فواصل دور براحتی با همکاران وهمکلاسیهای خود کار کنید. اسناد ایجاد شده و یا دریافت شده را در اسکای درایو خود ذخیره کنید و براحتی آن را با دیگران به اشتراک بگذارید بدون آن که آن فرد برنامه آفیس را روی سیستم عامل خود داشته باشد. تنها کار لازم این است که مطمئن شوید همکارتان مرورگری استفاده می کند که از این امکان پشتیبانی کند.امروزه اکثر مرورگرهای اصلی مانند فایرفاکس و گوگل کروم این قابلیت را دارند.
برای استفاده ازاین امکان باید یک حساب کاربری مایکروسافت داشته باشید که کار خیلی سختی نیست. شما می توانید از اینجا  برای ایجاد حساب کاربری مایکروسافت اقدام کنید. پس از داشتن یک حساب کاربری می توانید از داخل حساب کاربری خود و در قسمت skydrive به برنامه تحت وب آفیس از منوی بالای صفحه دسترسی داشته باشید. از این منوی مشخص شده در تصویر زیر می توانید نوع سند مورد نظر خود را انتخاب کرده و ایجاد کنید و یا سند آماده ای را آپلود کرده و روی آن تغییرات دلخواه انجام دهید.

 

 

برترین مزیت استفاده از این ابزار این است که اسکای درایو مایکروسافت امکان ذخیره سازی 7Gb داده را به هر یک از کاربران خود می دهد.

نظر شما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.
لطفا متن نظر خود را وارد کنید
>

مقالات و دروس

عضویت در خبرنامه شرکت نرم افزاری وب مهراز

برای اطلاع از بسته ها ، تخفیف های استثنایی و تازه های ما به خبرنامه وب مهراز بپیوندید.

لطفا شماره همراه صحیح وارد کنید.
لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.

مقالات مرتبط