021-28423015
021-28423015

ویرایشگر متن آنلاین برای پروژه های شما (WYSIWYG | TEXT / HTML)

در بسیاری از موارد هنگامی که در حال توسعه یک وب سایت سفارشی هستید، مشتریان نیاز به ویرایش متن به طور مستقیم از یک بخش می شوند. همانطور که بسیاری از مردم با HTML  آشنایی ندارند، آنها را به استفاده از یک ویرایشگر ساده برای ایجاد نشانه گذاری ملزم  می کند. این مقاله در  مورد جوانب مثبت / منفی از پر استفاده ترین ویرایشگرهای متن آنلاین  بحث میکند.

1- TinyMCE

ویرایشگر tinymce یکی از ویرایشگر متنی است که در وب بیشتر استفاده می شود ، حداقل در بسیاری از برنامه های کاربردی سفارشی است، ویژگی های بسیاری از پلاگین های مفید مانند درج تصویر، تراز دلخواه برای متن، حتی یک ظاهر طراحی شده با CSS – اساسا شما نیاز به ایجاد تنظیمات به کد HTML و یا حتی قالب.  موجود است. دو افزونه های تجاری از سازندگان ویرایشگر  tinymceوجود دارد که MCFileManager، یک مرورگر فایل  PHP و MCImageManager، ابزار تصویر برای آپلود / حذف عکس ها می باشد. اگر شما نمی خواهید برای یک  ابزار  آپلود فایل هزینه ای پرداخت کنید، این ویرایشگر پیشنهاد می شود. و همچنین یک افزونه به نام iBrowser  برای آپلود عکس دارا می باش.  ویرایشگر tinymce دارای بسیاری از پیاده سازی ها می باشد، حتی با تماس مجدد AJAX  برای ذخیره کردن فایل، که یک ساختار بسیار سخت می باشد.

صفحه اصلی TinyMCE

2- FCKeditor

 FCKeditor یکی دیگر از ویرایشگر متن بر روی وب که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد. این ویرایشگر به ویژه سبک وزن است البته هنگامی که به TinyMCE  به مقایسه شده است. این برنامه همچنین از چندین زبان برای نوار ابزار و همراه با مقدار زیادی از زبان، که آن را بسیار مفید کرده است. یکی از مزایای استفاده از FCKeditor   این است که بخش مدیریت فایل آن ساخته شده در ارتباط با یک اسکریپت PHP  بر روی سرور، و شامل بررسی غلط املایی می باشد. این بهترین ویرایشگر بسیار سبک وزن و زمانی که شما نیاز به یک چرخه توسعه سریع و تمیز دارید.

صفحه اصلی FCKeditor

3- Yahoo Rich Text Editor

در واقع یک جزء از YUI  کتابخانه یاهو می باشد ، این ویرایشگر متن، ویژگی های بسیار چشمگیری دارد، حتی اگر آن قابلیت به اندازه ها و پلاگین ها به عنوان سردبیران  ارائه نمی دهد. مزیت بزرگ این ویرایشگر آنلاین بودن آن است که می توان آن را در مرورگر کلاس های  Aتلفن همراه استفاده کرد، تا زمانی که شما نیاز به ساخت یک برنامه تلفن همراه دارید، این ویرایشگر بهترین انتخاب است.

صفحه اصلی Yahoo Rich Text Editor

4- MYMeditor

WIMeditor  یک ویرایشگر  XHTML با تمرکز ویژه بر روی نشانه گذاری تمیز و تاکید روی XHTML است .در این ویرایشگر خبری از استفاده از فونت، قالب بندی متن، و یا رنگ نیست. به جای آن در نشانه گذاری CSS  تمرکز دارد. این است که در واقع یک ویرایشگر بسیار خوبی برای مبتدیان و مشتریان که ممکن است در نوشتن HTML  ضعف داشته باشند است تولید، به دلیل آن است که تنها با استفاده از قوانین CSS  که در حال حاضر ایجاد شده است همخوانی دارد و همچنین از  منوهای سفارشی / دستورات پشتیبانی میکند.

صفحه اصلی MYMeditor

5- FreeRichTexteditor

 FreeRichTextEditor یکی دیگر از ویرایشگر متن آنلاین است. این ویرایشگر دارای پوسته براق مایکروسافت آفیس 2002، و به نظر می رسد و احساس مانند مایکروسافت آفیس را میدهد. از ویژگی های آن میتوان به بسته بندی شده، داشتن بسیاری از قابلیت های اساسی سه حالت نمایش،  طراحی، کد و همچنین احساس کاملا شبیه به Dreamweaver.را میدهد.

صفحه اصلی FreeRichTexteditor

6- Xinha

Xinha  یک ویرایشگر فوق العاده با یک جامعه بسیار زیادی است.  ویرایشگر فرمول، که با پشتیبانی از تگ های رابطه، برای هر وبلاگ ریاضی و یا وب سایت ضروری است باعث شده است که این ویرایشگر آنلاین منحصر به فرد شود. Xinha همچنین دارای پلاگین های اضافی  می باشد که از گسترش قابلیت های آن است.

صفحه اصلی Xinha

7-  rtePad

rtePad  یک ویرایشگر قدرتمند، در قابلیت ها  مشابه  ویرایشگر tinymce مشابه است. یکی از ابزارهای مهم  در rtePad  استفاده از ابزار واردات کلمه است. هزینه ابزار  $ 149 می باشد.

صفحه اصلی rtePad

8-  SPAW Editor

 SPAW  یکی دیگر از ویرایشگر قدرتمند تجاری که با ابزار بزرگ برای ویرایش جداول ، و ابزار جمع کننده رنگ می باشد..

صفحه اصلی SPAW Editor


نظر شما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.
لطفا متن نظر خود را وارد کنید
>

مقالات و دروس

عضویت در خبرنامه شرکت نرم افزاری وب مهراز

برای اطلاع از بسته ها ، تخفیف های استثنایی و تازه های ما به خبرنامه وب مهراز بپیوندید.

لطفا شماره همراه صحیح وارد کنید.
لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.

مقالات مرتبط