021-28423015
021-28423015

تاثیر رتبه نویسنده در SEO در سال 2013

وقتی روند بزرگی که تاثیر شدیدی بر SEO در 2013 خواهد داشت را  در نظر بگیریم ، واضح است که رتبه نویسنده نقش مهم رو به افزایشی در جستجوی بازاریاب ها و استراتژی های SEO ایفا خواهد کرد.

 

رتبه نویسنده در سال 2013

 

رتبه صفحه مدت زمان زیادی ، معیار استاندارد سطح بالایی در شناسایی کیفیت صفحه وب بود. مسلما در استفاده از رتبه صفحه به عنوان یک معیار کیفیت ، ارزش محدودی در طول چند سال اخیر وجود داشته است. اما این رتبه همچنان می تواند در ترکیب با سایر معیارهای کیفیت ، پرمعنا باشد. (به طور مثال : اعتبار دامنه ، اعتبار صفحه و غیره).

در سال 2013 زمانی که سخن از کیفیت صفحه و رتبه موتور جستجو مطرح باشد ، یک معیار جدید کیفیت ، توجهات را به خودش جلب خواهد کرد. این معیار به گونه ای تاثیر گزار به عنوان “رتبه نویسنده” شناخته شده است.

در زیر به این مسئله که چرا رتبه نویسنده به شکل دهی دوباره SEO در 2013 کمک خواهد کرد ، می پردازیم :

رتبه نویسنده : یک مرور مختصر

اندازه گیری کیفیت محتوا که توسط موتورهای جستجو انجام می شود ، دیگر فقط بر اساس اعتبار یک دامنه یا صفحه وب نیست. این مسئله به طور فزاینده بر پایه سابقه و اعتبار فردی است که محتوا را نوشته است. این امتیاز اعتباری ، نویسندگان را در وب درجه بندی کرده و از این درجه بندی در مرتب کردن نتایج طبیعی موتور جستجو استفاده می کند.

رتبه نویسنده چگونه مقرر شد؟

روش استاندارد برای یک نویسنده در وب ، برای داشتن اعتبار از سوی گوگل با محتوایی که آنها تولید می کنند ، ارتباط دادن پروفایل گوگل پلاس آنها به صفحاتی است که می نویسند. این کار با استفاده از قطعات غنی انجام می شود. نویسندگان پس از این  بر اساس فاکتورهای بکار گرفته شده در محتوایی که تولید می کنند ، رتبه بندی می شوند. این فاکتورها شامل رتبه دهی هستند : تایید های اجتماعی (توئیت ها ، +1 ها ، اشتراک گزاری ها ، لایک ها) ؛ تاثیر و ارتباطی که نویسندگان به تایید های اجتماعی ارائه می کنند ؛ نظرات نویسندگان در شبکه های اجتماعی (مانند Yelp) ؛ تاثیر و ارتباط حاصل از نظراتشان ؛ و کیفیت و ارتباط لینک های ورودی که به محتوای آنها اشاره می کند. بیشتر نوشته های یک نویسنده در یک موضوع و بیشتر بکارگیری ها با آن موضوع بیشترین رتبه نویسنده را برای یک موضوع خاص ایجاد خواهد کرد.

اهرم رتبه نویسنده برای رتبه بندی موتور جستجو

روش های متعددی برای بازاریاب ها به جهت بهبود رتبه نویسنده در وبسایت برند آنها ، وجود دارد. این روش ها شامل موارد زیر است : “یافتن نویسندگانی که در حال حاضر رتبه نویسنده دارند” و “ساختن رتبه نویسنده آنها در داخل سازمان”

برندهایی که در حال حاضر نویسنده ای با اعتبار قوی آنلاین ندارند باید نویسنده را برای محتوای کوتاه مدت اداره کنند. همچنین آنها برای نفوذ به بلند مدت باید رتبه نویسنده هایی را که در داخل سازمان آنها هستند بالا ببرند.

توسعه رتبه نویسنده شامل شناسایی و دسترسی به نویسندگانی است که در حال حاضر در فضای مرتبط با صنعت برند ، اعتبار دارند.

هدایت جستجوی گوگل برای مجموعه ای از کلمات کلیدی که برند برای گرفتن رتبه برای آنها تلاش می کند و جستجو به دنبال نتایج افزایشی کوچک و غنی ، روشی عالی برای شناسایی اعتبار نویسنده در فضای مرتبط ، است. در داخل نتایج افزایشی کوچک و غنی ، آیتمی خطی وجود خواهد داشت که نشان خواهد داد نویسنده در چند حلقه گوگل پلاس وجود دارد. این عدد یک معیار خوبی است تا در زمان ارزیابی ارزش رتبه نویسنده برای یک برند ، در نظر گرفته شود. امتیازدهی به نویسندگان بر اساس تعداد حلقه های گوگل پلاسی که در آن هستند ، و ترکیب آن با تعداد نتیجه جستجو های مرتبط که نویسندگان در آن نمایش داده شده اند ، لیست اولویت بندی شده ای از نویسندگان دارای پتانسیل حضور در فرصت های بازاریابی را ارائه خواهد کرد. با این نویسندگان ارتباط برقرار کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید تا محتوای تازه برای وبسایت برندتان فراهم آورید.

هدف قرار دادن وب سایت ها و بلاگ های محبوب مهم است ، پس نگاه های زیادی روی محتوا خواهد بود. این مسئله فرصت حضور و نظردهی آنلاین (که دو فاکتور انتقادی برای بهبود رتبه نویسنده یک وبسایت است) را افزایش خواهد داد. از آنجایی که افزایش حضور و اعتبار کار نویسنده ، “رتبه نویسنده برند” خواهد بود ، باعث افزایش ترافیک سایت در طولانی مدت نیز خواهد شد.

از آنجایی که بازاریابی جستجو و SEO در تمرکز روی محتوا منظم تر می شود ، بازاریاب ها در سال 2013 بیشتر به رتبه نویسنده توجه خواهند کرد. دیگر تاثیر رتبه صفحه در SEO کمتر شده است و دوران غلبه رتبه نویسنده فرا رسیده است.


نظر شما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.
لطفا متن نظر خود را وارد کنید
>

یادگیری SEO

مقالات و دروس

عضویت در خبرنامه شرکت نرم افزاری وب مهراز

برای اطلاع از بسته ها ، تخفیف های استثنایی و تازه های ما به خبرنامه وب مهراز بپیوندید.

لطفا شماره همراه صحیح وارد کنید.
لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.

مقالات مرتبط