021-28423015
021-28423015

تاثیر تبلیغات بر سئو وبسایت ها

منظور از تبلیغات در این مطلب فقط تبلیغات در عرصه وب می باشد. در واقع ما قرار است وبسایتمان را در وبسایت های دیگر به تبلیغ بگذاریم و بازخورد آن را مشاهده کنیم.
تبلیغات می تواند مزایای فراوانی داشته باشد:

1- دیده شدن

اولین مزیت تبلیغ در سایت های پربازدید، دیده شدن شما توسط مردم می باشد. وقتی شما سایتی فعال با موضوعی  فوق العاده راه اندازی کرده اید باید روشی بکار ببرید که سایت خود را به نمایش همگان بگذارید تا مردم جذب ایده فوق العاده شما شوند. از این طریق است که مردم پس از اولین بازدید، باز هم به سایت شما باز می گردند.

2- بازدید بیشتر

تبلیغات در سایت های دیگر این مزیت را دارد که ترافیک و بازدید سایت های دیگر را به سایت ما هدایت خواهد کرد. فرض کنید وبسایت ما بطور متوسط روزانه یک هزار بازدید داشته باشد و ما تبلیغ سایت خود را با پرداخت هزینه ای به سایتی با ده هزار بازدید روزانه می دهیم.

اگر 10 درصد بازدید کنندگان آن وبسایت جذب  بنر تبلیغی ما شوند و روی لینک وبسایت ما کلیک کنند، درواقع هزار بازدید دیگر برای وبسایت خود خریده ایم و بازدید وبسایتمان به متوسط  دو هزار بازدید در روز می رسد. یعنی بازدید کنندگان وب ما دو برابر می شوند.

3- بالا رفتن رتبه گوگل و الکسا وبسایت

تبلیغ دو نقش را در بالا رفتن رتبه وبسایت شما ایفا می کند:

اول اینکه با بالا رفتن بازدید وبسایت،  الکسا و گوگل نیز سایت شما را بالا خواهند برد.گوگل و الکسا رتبه دهی سایت ها را بر اساس پارامترهای بسیاری انجام می دهند اما بی شک پارامتر تعداد بازدید اصلی ترین این پارامترهاست.

دوم اینکه شما یک لینک از یک سایت پرطرفدار دریافت کرده اید وقتی  گوگل لینک شما را در یک سایت پرطرفدار می بیند شما را یک پله بالاتر می برد. یکی دیگر از پارامتر های گوگل و الکسا دیدن لینک سایت شما در سایت های پر طرفدار است.

 

4- ماندگاری در خاطر مردم

سعی کنید از بنر های زیبا و یا انیمیشن های جذاب برای تبلیغات خود استفاده کنید. ماندگاری تبلیغ سایت شما در خاطر مردم باعث خواهد شد آن ها در آینده با نیاز داشتن به سایتی با موضوع سایت شما به دنبال صفحه اختصاصی شما بگردند و به سایت شما بازگردند.

از مزیت های تبلیغات هر چه بگوییم کم گفته ایم و این است که شرکت های موفق ماهانه هزینه های هنگفتی را صرف تبلیغات می کنند اما بی شک این برای آن ها هزینه نیست بلکه مهیا کننده در آمد های هنگفت است.

در مقالات بعدی سعی می کنم روش های تبلیغ که با هزینه پایین را بررسی کنم .

پیروز باشید و شاد.

 

تاثیر تبلیغات بر سئو وبسایت ها


نظر شما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.
لطفا متن نظر خود را وارد کنید
>

نظرات

سئو رنگ سایت مطلبتون بسیار مفید بود.ممنونم.

یادگیری SEO

مقالات و دروس

عضویت در خبرنامه شرکت نرم افزاری وب مهراز

برای اطلاع از بسته ها ، تخفیف های استثنایی و تازه های ما به خبرنامه وب مهراز بپیوندید.

لطفا شماره همراه صحیح وارد کنید.
لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.

مقالات مرتبط