021-28423015
021-28423015

نوار وضعیت الکسا و یا نوار ابزار الکسا

می توان گفت که نوار وضعیت الکسا (Alexa Status Bar) یک محصول کوچک شده از نوار ابزار محبوب الکسا (Alexa Toolbar) می باشد . هر دو این نوار ها اساسا در ارسال اطلاعات مرورگر شما به الکسا و نشان دادن رتبه سایتی که از آن بازدید کرده اید یکسان عمل می کنند.
نوار وضعیت الکسا دارای بخش هایی از نوار ابزار الکسا می باشد.
اگر شما به دنبال تفاوت های این دو نوار هستید توضیحات زیر را بخوانید:

 

 

1- نوار ابزار الکسا :

نوار ابزار الکسا

 

در نوار ابزار الکسا شما می توانید ابزار های اکسا را بطور کامل مشاهده کنید. نوا ابزار الکسا در ناحیه قابل توجهی از مرورگر شما قرار می گیرد. معمولا این نوار ابزار وبسایت های برجسته و اخبار مهم روز را در خود جای می دهد. شبیه نوار بینگ BingBar ، شما قادر خواهید بود به ایمیلتان دسترسی پیدا کنید و دکمه های برای دسترسی به فیسبوک و توییتر بروی آن قرار گرفته است.

 

 

2- نوار وضعیت الکسا :

نوار وضعیت الکسا

 

اگر شما فقط مایل به دیدن رتبه وبسایت ها هستید بدون آنکه به دیگر ویژگی های الکسا دسترسی داشته باشید نوار وضعیت الکسا گزینه بهتری است. در نوار وضعیت شما ویژگی هایی همچون اخبار روز و دسترسی به ایمیل و شبکه های اجتماعی را از دست خواهید داد اما از سویی هم استفاده از نوار وضعیت الکسا فضای زیادی در مرورگر شما نخواهد گرفت. برخی از ظاهر بهم ریخته و مشاهده ابزار های درشت که فضای زیادی از مرورگر را به خود اختصاص می دهند، بیذارند و مایل هستند تا مرورگرشان ممحیطی خلوت و آرام را نمایش دهد.
شایان ذکر است که هر دوی این نوار ها اطلاعات موردنظر شما را به الکسا ارسال می کنند که استفاده از هر دوی این محصولات را مفید می کند.
دانلود نوار ابزار ونوار وضعیت الکسا:
Alexa Toolbar And Alexa Status Bar


نظر شما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.
لطفا متن نظر خود را وارد کنید
>

یادگیری SEO

مقالات و دروس

عضویت در خبرنامه شرکت نرم افزاری وب مهراز

برای اطلاع از بسته ها ، تخفیف های استثنایی و تازه های ما به خبرنامه وب مهراز بپیوندید.

لطفا شماره همراه صحیح وارد کنید.
لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.

مقالات مرتبط