021-28423015
021-28423015

قوانین جدید برای موفقیت SEO در سال 2013

قوانین جدید برای موفقیت SEO در سال 2013

 

با رفتار های کاربران، الگوریتم های گوگل هم به سرعت و به طور مداوم در حال تغییر است. در اینجا معنادارترین معیار های SEO  در سال 2013 را بیان می کنیم.

1- تمرکز بر روی کلمات کلیدی سطح بالا، نه روی رتبه.

امروزه بیش از 70 درصد از عبارت های جستجو شده شامل سه یا بیش از 3 کلمه می باشند علاوه بر این گوگل گزارش داد که بیش از 20 درصد از جستجوهای نمایش داده شده کاملا جدید هستند که برای اولین بار جستجو شده اند. تمرکز بر روی کلمات کلیدی که استراتژی نامتعادلی دارند باعث کاهش بازدهی سایت خواهد شد. صاحبان سایت ها به افزایش تعداد کلمات کلیدی تمرکز دارند تا موقعیت قرار گیری کلمات کلیدی در سایت به خاطر همین است که کلمات کلیدی به عنوان یک نمونه کار برای صاحبان سایت محسوب می شود.

2- حل مسئله محتوا.

ایجاد محتوای بزرگ نیاز به دانستن علم موشک نیست. اگر با مشکلی برخورد کردید و فکر می کنید این کار خسته کننده خواهد بود به جای تنبلی کردن بر روی حل مشکل مشتریان تمرکز کنید و راهنمایی بگیرید این کار به نوع سازمان و یا شرکت شما بستگی دارد که چگونه از مقالات و مطالعات تحقیقاتی راهنمایی و استفاده کنید.

3- انتشار محتوا با منابع با کیفیت.

سال گذشته در به روز رسانی سری پنگوئن مطالب بی ارزش انتشار شده در وب سایت ها در نتایج جستجو حذف شدند. نمایش در صدر جستجوی گوگل شبیه این است که شما یک شغل پیدا کرده اید برای بدست آوردن این عنوان مطالب با کیفیت و قابل اعتماد را منتشر کنید. اگر بر روی درآمد وب سایت حساب باز می کنید باید مانند صنعت گران همیشه به صورت منظم به روز باشید.

4- انتشار و ترویج مطالب  از طریق رسانه های اجتماعی.

رسانه های اجتماعی یک کانال بسیار کارآمد برای ترویج و توزیع مطالب می باشد. این شامل محتوایی می شود که در سایت منتشر می کنید. شبکه های اجتماعی شما را قادر می شازد که در مدت زمان کوتاهی میلیون ها بازدید کننده داشته باشند همچنین الگوریتم های جستجو مانند رادار دنبال این گونه وب سایت ها می گردند، Google و Bing هر دو از شبکه های اجتماعی برای نتایج های جستجوی خود  بهره می برد.

بیش از این SEO در بازاریابی برای بازاریان دیجیتال کاربردی نداشت اما وقتی به طور مداوم از ارزش سایت ها کاسته می شد این استراتژی برای جذب مشتریان و رشد جامعه تجاری گسترش پیدا کرد.


نظر شما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.
لطفا متن نظر خود را وارد کنید
>

یادگیری SEO

مقالات و دروس

عضویت در خبرنامه شرکت نرم افزاری وب مهراز

برای اطلاع از بسته ها ، تخفیف های استثنایی و تازه های ما به خبرنامه وب مهراز بپیوندید.

لطفا شماره همراه صحیح وارد کنید.
لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.

مقالات مرتبط