021-28423015
021-28423015

6 قانون برای استفاده از سئو و مزایای آن

بهینه سازی موتور جستجو یا همان سئو ، به اصلاح محتوای آنلاین جهت یافتن آسان آن توسط موتور جستجو ، اشاره  می کند. این روش ها به ارائه دهندگان محتوای آنلاین کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را مطور مؤثرتری ترویج دهند. در بازاریابی امروزی ، در میان حجم عظیم رقابت میان وب مسترها ، داشتن مهارت استفاده از سئو ، یکی از ملزومات یک وب مستر خوب بودن است. رعایت 6 قانون زیر برای استفاده از سئو الزامی است :سئو و مزایای آن

1 . کلمات و عبارت های متداولی در محتوای وب سایت بنویسید. از خودتان سوال کنید که  : مردم هنگام جستجو برای هرگونه خدمات و اطلاعات ،از چه عبارت هایی استفاده می کنند. در استفاده از کلمات سعی کنید اصل مختصر نویسی را رعایت کنید. به موتور جستجو رفته و کلمات و عبارت های متنوعی را برای یافتن اطلاعات مورد نظر خود وارد کنید و تجربه و انتخاب های مختلف را در نظر داشته باشید.

2.  از کلمات کلیدی  که در رده تقاضای زیاد و رقابت کم قرار دارند ، استفاده کنید. ابزارهایی مانند Google AdWords و  WordTracker آماری از کلمات کلیدی که در یک ماه گذشته استفاده می شود را ارائه می دهد. می توانید از کلمات کلیدی که زیاد توسط وب مستر ها استفاده نشده است ، استفاده کنید. این یک روش بسیار مؤثر برای بی همتا نگه داشتن وب سایت در طول بهینه سازی برای موتور جستجو است.

3 . رتبه کلی خود در اینترنت را  مشخص کنید. سرویس هایی نظیر Alexa و  PRChecker اطلاعات زیادی در مورد وب سایتتان ارائه خواهد داد که می تواند بسیار مؤثر باشد. دانستن رتبه وب سایت می تواند به شما در رقابت با سایر وب مستر ها کمک فراوانی کند. اگر رتبه وب سایت خود را ندانید ، قطعا هیچ رقابتی با آنها نخواهید داشت.

4 . به رتبه رقبای اصلی خود نگاهی بیاندازید و با رتبه خودتان مقایسه کنید. ممکن است اطلاعات رتبه فعلی آنها بخاطر وجود وب سایت آنها در دوره های زمانی زیاد باشد. اگر شما اطلاعات جدید در زمینه سئو را همیشه دنبال کنید و از آنها استفاده کنید مطمئنا می توانید محتوایی جدید و با ارزش بالا تولید کرده و به راحتی فرصت پشت سر گذاشتن رقبا را بدست بیاورید.

5 . آمار خود را آنالیز کنید و محتوای بهینه شده ای برای مخاطبان خاص خود ارائه کنید. یکی از الزامات  بهره گیری از سئو ، دانستن این مسئله است که محتوا و یا خدمات ارائه شده توسط شما برای چه کسانی است.  بطور مثال برای جلب توجه خوانندگانی  که در مناطق گرمسیری زندگی می کنند ، روی محصولات ، خدمات و یا اطلاعات مرتبط با محیط آنها تمرکز کنید. برای فهمیدن اینکه ترافیک وب سایتتان از کدام نواحی است ، از Google Analytics یا   iWebTrack استفاده کنید. اگر از آمار خود راضی نبودید ، روش انتخاب کلمات کلیدی را تغییر دهید و در نهایت آنالیزهای وب سایتتان را مطالعه کنید.

6 . موضوع نوشته های خود را از میان وقایع در حال وقوع یا ادامه دار ، عناوین محبوب و افراد مهم انتخاب کنید. دانستن این که مردم دقیقا به چه چیزهایی علاقه مند هستند ، می تواند در این کار به شما کمک کند. گوگل همیشه 10 عبارت جستجوی برتر و بیشتر استفاده شده در هر روز در هر زمینه ای را  ارائه می کند. می توانید از این عبارات برای یافتن علاقه مندی و نیازمندی های مردم استفاده کنید.


نظر شما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.
لطفا متن نظر خود را وارد کنید
>

یادگیری SEO

مقالات و دروس

عضویت در خبرنامه شرکت نرم افزاری وب مهراز

برای اطلاع از بسته ها ، تخفیف های استثنایی و تازه های ما به خبرنامه وب مهراز بپیوندید.

لطفا شماره همراه صحیح وارد کنید.
لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.

مقالات مرتبط