021-28423015
021-28423015

سئو ، بازی استراتژیک یا رتبه دهی به ارزش واقعی محتوا ؟

امروز توسعه دهندگان وب و تولید کنندگان محتوا نا گزیرند هر چند هم که وبسایتشان دارای محتوای غنی باشد به بهینه سازی وبسایتشان برای موتورهای های جستجو بپردازند.

شاید اینکه بخواهیم وبسایت ما  در صفحات و رده های اول موتورهای جستجو قرار گیرد را بتوان به  مهارت در یک بازی استراتژیک بسیار قوی تشبیه کرد.

بی شک  این بازی نیازمند یک بازی گردان  می باشد . مهندس سئو ؟

سئو بازی استراتژیک

گفتن این جمله که سپردن وب سایت بدست یک مهندس سئو قوی ارزش بیشتری  نسبت به تولید محتوای قوی دارد شاید زیاد هم عجیب نیست و نزدیک به حقیقتی محض و کمی تلخ است.

موتور های جستجوی قوی مثل google  و  bing همه روزه و هر لحظه در تلاش اند با مهندسی سئوی مخرب مقابله کنند و راه کار های آن ها به شکل تغییر و تجدید الگوریتم های موجودشان می باشد , الگوریتم هایی که هیچ وقت رو نمایی نمی شوند و از معرفی آن ها فقط به اشاره  به نام هایشان بسنده می شود .  پنگوئن و پاندا از نام های انتخابی گوگل برای الگوریتم های خود است.

البته موتور های جستجو تا جایی که به محتوای غنی ضربه نخورد و حتی کمک به بهتر شدن رتبه آن ها کند توضیحاتی در رابطه به الگوریتم های خود در اختیار مهندسین سئو قرار می دهند.

همه تلاش یک موتور جستجو تبدیل  نتایج خود به همان چیزی است که کاربر انتظار آن را دارد و رضایت آن را جلب می کند.

سرویس های افزایش بازدیدی همچون پی سی رنک و بست رنک و …  که از تکنیک فریم و با استفاده از چندین  Iframe  در یک صفحه استفاده میکنند از نظر نویسنده  مفهوم همان مهندسی سئوی مخرب را می رسانند که بازدید وبسایت ها را افزایش می دهند بدون توجه به محتوای آن  وبسایت ها.  جالب اینکه این سرویس ها با هر بازدید کاربران برای خود نیز بازدید می خرند.


نظر شما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.
لطفا متن نظر خود را وارد کنید
>

یادگیری SEO

مقالات و دروس

عضویت در خبرنامه شرکت نرم افزاری وب مهراز

برای اطلاع از بسته ها ، تخفیف های استثنایی و تازه های ما به خبرنامه وب مهراز بپیوندید.

لطفا شماره همراه صحیح وارد کنید.
لطفا ایمیل صحیح وارد کنید.

مقالات مرتبط